alexa
Air Conflict Secret Wars ( PC )
Aksiyon tabanli oynanis sistemi bu oyunu her türlü oyuncu için mükemmel bir hale getirecek 30 dan fazla bölge var ve her bir bölge oynadigimiz dönemin özellikleri üzerinden yaratilmis 16'dan daha fazla uçagi kontrol edebileceksiniz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
267
Senaryo Modu!
Ekin G.
1 Nisan 2015 00:42
Senaryo yedi farklı senaryoda, 40’ın üstünde görevden oluşuyor. Görevler genel olarak alışılagelmiş yapıda seyrediyor; düşman uçaklarıyla kapışma, keşif, bombalama, gizli göreve çıkma gibi çeşitli varyasyonlar var. Yapım içinde Operation Belt, Neretva Köprüsü Savaşı gibi tarihsel olaylar da yer alıyor.

Her görev başında seçebileceğimiz uçaklar var ve bu noktada bir özellik daha devreye giriyor: Simülasyon ve arcade kontrol. Gamepad ve fare ile arcade kontroller, klavye üstünden ise biraz daha opsiyon sunan simülasyon kontrol var. Klavye kontrolleri simülasyon olarak geçiyor, ancak sadece bir iki detayı daha tuşlara atamaktan başka bir şeye yaramıyor. Genel olarak ise oynanış kolay yapılmış. Uçağınız gerçekçi tepkiler vermekten uzakta ve üstünüze o kadar ateş edilmesine rağmen bir bakmışsınız hasar göstergesi tırnak kadar dolmuş. Havada motorları durdursanız da sanki araba kullanır gibi hemen devreye sokabiliyorsunuz. Yerdesiniz ve uçağı uçurmanız lazım, iyi hoş güzel. Ancak uçak yerde dururken eğer yanlışlıkla olur fareye tıklayıp, bomba atarsanız korkmayın, çünkü uçağınız patlamıyor!
Cevap bulunamadı.