alexa
Airrivals
Airrivals, türünün sınırlı örneklerinden birisi olarak gösterilebilen, uçak savaşları ile rol yapma konseptlerini bir araya getirmiş bir yapım olarak nitelendirilmektedir. Airrivals Kredi satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
417
AIR RIVALS GEAR REHBERİ
Ali Can Y.
30 Aralık 2014 20:47

AirRivals Gear'lar Rehberi


B-Gear
Oyunda alabileceğiniz gemiler arasında en ortalama olanı.Hız.silah kapasitesi ve zırhın hepsi dengeli biçimde dağıtılmaya çalışılmış.Herşey den biraz almış fakat hiç bir alanda mükemmel değil.Hem havaya , hemde yere yapılan saldırılarda başarılı.Oyunda başlangıçta kullanmak için ideal.

M-Gear
Zırhı B-Gear a göre daha iyidir. Manevra Kabiliyeti oldukça gelişkin diğer gemilere göre. Bu durumun kalabalık çaıtşmalarda veya üzerinize kilitlenmiş bir füzeden kaçarken oldukça işe yarayacağı kesin.Başlarda silah yetenekleri bir miktir kısıtlı olsada , bu durumu kendilerini savunma yetenekleriyle kapatmasını bilirler. Savunma yeteneği yüksek olan M-Gear'la bir çatışmanın ortasında karşı karşıya gelmek istemeyeceksiniz.

I-Gear
I-Gear oyundaki en hızlı gemi. Aynı zamanda en kısa süre içerisnde en yüksek hız ulaşabilen gemiler. Gövdesi diğerlerine göre biraz daha ufak olduğu için hedef olma ihtimali diğer gemilere kıyasla daha zor.Özellikle Çevik Manevralar Yapan ve ani saldırılar yapan bir gemi isteyenler için.

A-Gear 
Oyundaki belkide en tehlikeli gemi.Diğer gemilere oranla cüssesi bir hayli büyüktür.Ayrıca A-Gear oyundaki en kalın zırha sahip. Bu da uçan bir tank gibi görünmesini açıklıyor.Aynı zamanda geminin yavaş hareket etmesini sağlıyor. Buda onun en büyük zayıflığı.Zırhının ona sağladığı dayanıklılık ve uzun menzilli silahları A-Gear ı oyundaki en güçlü gemi yapıyor.
Sergen B.
10 Mart 2015 09:31
A-Gear Oyundaki En Güzel Tank