alexa
Airrivals
Airrivals, türünün sınırlı örneklerinden birisi olarak gösterilebilen, uçak savaşları ile rol yapma konseptlerini bir araya getirmiş bir yapım olarak nitelendirilmektedir. Airrivals Kredi satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
242
AirRivals - Oyun hakkında herşey.
Harun S.
22 Aralık 2014 22:27
Yeni dünyalar keşfet ve tehlikeli canavarlar hakla.

Büyüleyici Phillon gezegeni semalarında keşif gezintisine çık! Derin vadilerden ve buzlu mağaralardan başlayarak karlı dağların doruklarına, sık çalılıklı ormanlardan sonsuz evrenin derinliklerine, her yerde düşman avına çık. Gözü pek görevlere atıl ve uzak diyarlardan düşman makinelerle savaş!

Bir gökyüzü ustası ol ve Phillon gezegenini fethet

Gemini nasıl uçuracağını ve onu en iyi nasıl donatacağını öğren. Makinenle bütünleşinceye kadar uçuş yeteneklerini geliştir ve ne kadar iyi olduğunu kanıtla! İster düşman birliklere karşı heyecanlı düellolara gir, ister kendi ulusundan oyuncularla boy ölçüş, istersen diğer sunuculardan oyuncularla zorlu savaşlara gir!

Uğruna hayatını ortaya koyacağın tarafı seç!

FreeSKA'da alacağın eğitimden sonra, hangi ulustan olmak istediğini seçmelisin. Ya Bygeniou Kraliyetçileri'nden (BCU) ya da Arlington Asiler Ordusu'ndan (ANI) olabilirsin. Ulusunun şanı, nüfuzu ve onuru için savaş! Zor görevleri yerine getir ve faydalanabileceğin, yeni teknolojiler keşfet!

Dostlarınla birlikte savaş filoları ve güçlü ittifaklar kur

Kendi liderliğinde kuracağın filo ile düşmana karşı savaş. 30 veya daha fazla üyeden oluşan bir tugay kur ve sıralamada birinci olmak için mücadele et. Başkanlık seçimlerine girerek ulus liderliğine adaylığını koy. Ulusunu zafere taşı!


Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1432x868.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1432x868.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1272x992.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1272x992.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1274x996.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 1432x868.Sergen B.
10 Mart 2015 09:40
Oyunda Ejderha Olduğunu Bilmiyordum :)