alexa
Airrivals
Airrivals, türünün sınırlı örneklerinden birisi olarak gösterilebilen, uçak savaşları ile rol yapma konseptlerini bir araya getirmiş bir yapım olarak nitelendirilmektedir. Airrivals Kredi satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
731
AirRivals Hizlandirma // Kasma Sorunu Cozum // Optimize
Harun S.
22 Aralık 2014 22:30
DEGISIKLIK YAPMADAN ONCE DOSYALARINIZI LUTFEN YEDEKLEYINIZ.

ADIM 1*

Indirdiginiz Winrar dosyasinin icinde Res-Tex ve Res-Map dosyalari olacaktir, bunlari Winrardan cikartip icindeki dosyalari AirRivals oyun klasoru icindeki Res-Tex ve Res-Map adli dosylarinin icine kopyalayin ve degisimi onaylayin. Res-Tex in icindekiler AirRivals in icindeki Res-Tex dosyasinin icine ve Res-Map in icindekilerde AirRivals in icindeki Res-Map dosyasinin icine gitmeli.

ADIM 2*

AirRivals oyun klasorunun icine gidip Res-Voip ve Music dosyalarini tamamen silin.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 742x597.

AirRivals oyun klasorunun icine gidip Res-Snd dosyasini acin ve sound.dat haric icindeki herseyi tamamen silin.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 752x565.

Adim 1 ve Adim 2 de yaptiginiz degisiklikler daha hizli oyun ve harita gecisleri icin etkili olacaktir.

ADIM 3*

Bu adimda yapacaginiz degisiklikler oyundaki tum gelismis silah efektlerini bilgisayarinizi kasmayacak "Plazma" efektine cevirecektir. Silahin orjinal efektine gore plazmanin rengi degisecektir. Orn; Simsek efekti > mavi plazma

Oncelikle Dosya 1 in icindeki Mods klasoru ve ARPatcher.exe dosyasini AirRivals oyun klasorunun icine kopyalayin. Sonra ARPatcher i yonetici olarak calistirin ve ortalama 20 saniye ile 1 dk arasinda bekleyeceksiniz ve sizden devam etmeniz icin birkac kere enter a basmanizi isteyecektir. Eger XP kullaniyorsaniz yonetici olarak calistiramazsiniz ve bu sorun degil yinede calisacaktir.

Aynisini Dosya 2 icinde uyguladiktan sonra islem tamamlaniyor.
Sergen B.
10 Mart 2015 09:34
Options Bölümünden Grafikleri Düşürün Sorun Çözülecektir