alexa
Airrivals
Airrivals, türünün sınırlı örneklerinden birisi olarak gösterilebilen, uçak savaşları ile rol yapma konseptlerini bir araya getirmiş bir yapım olarak nitelendirilmektedir. Airrivals Kredi satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
366
Kısa Bilgiler Air Rivals Nedir Nasıl Oynanır?
Emre K.
24 Ekim 2014 00:39
AirRivals, gökler ve uzayda değişik yerlerde seyir edeceğiniz, ücretsiz oynanan bir 3boyutlu MMOG(Multi oyuncu çevrimiçi oyun) Bilim-Kurgu uçuş simülasyonudur. Phillon gezegenin çeşitli manzaralarına dalın ve üzerindeki dünyayı ele geçirin. İlginç görevlerde kendiniz savaşın, ulusunuzu koruyun ve savaş formasyonunda beraber savaşacağınız yoldaşlar kazanın. Tugay kurarak veya seçimlerde ulusunuzun başkanı seçilerek gelişin.


AirRivals HAKKINDA KISA BİLGİ

Koreli geliştirici Yedang tarafından yapılan, AirRivals, ilginç görevleri, epik 3boyutlu gerçek zamanlı savaşlar ve RPG (Rol yapma Oyunu) karakter geliştirimi ile birleştirir. Bu yenilikçi MMOG(Multi oyuncu çevrimiçi oyun) Türkçe olarak Gameforge 4D tarafından yayınlanmaktadır. Ücretsiz AirRivals oynamak için hemen kaydolun!

ÖZELLİKLER


  • Acemi dostu arabirim ve basit fare kontrollerini detaylı 3D grafikler ve tüm hareket kontrolu ile birleştirir.


  • RPG(Rol yapma Oyunu) level konsepti ile Birinci bakıştan vuruş (FPS) konseptinin eşsiz bir karışımı olan AirRivals, zevkli bir oyun ve bir çok eğlence garanti ediyor.


  • Kendi tarihleri ve farklı amaçları olan iki ulus, size başkan olmaya kadar giden kariyer olanakları sunuyor.


  • Ana gemiler ve gelişmiş üsler için heyecanlı savaşlar; Sunucular arasında Arena dövüşleri ve diğer sunuculardaki oyuncular ile onur savaşları.


  • Bir çok çeşit doğal alan - Vadiler, göller, dağlar ve çöller, uzay gemileri ve dış uzay ve daha bir çokları


  • Değişik formasyon sistemleri ve kendi logonuzu kullanarak, grup içindeki oyunu daha eğlenceli hale getiren; tugay sistemi

Hüseyin Furkan K.
25 Ekim 2014 21:09
Saol kardesim yeni basladim cok yardimci oldun.