alexa
Aliens Colonial Marines
Aliens Colonial Marines ünlü serinin tüyler ürperten gerilim ve adrenalin dolu aksiyon seviyelerini daha da yukarılara taşıyor. Aliens Colonial Marines satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
235
Silah Sesi Sıkıntısı
Ekin G.
2 Mart 2015 16:14
Silah seslerinin ne kadar korkunç olduğunu söylemiş miydim? Evet söylemiştim. Tekrar söylüyorum. Silah sesleri gerçekten iç gıcıklayıcı. Aslında asıl sinir bozan, bir silah sesi gibi olamamasından kaynaklanıyor. Grafiklerden geri kalan Aliens: Colonial Marines’in en azından ses tarafında düzeltilmesini beklerdim veya kurguda başarılı bir şeyler yapmasını isterdim.
Aliens: Colonial Marines’in en seveceğiniz yanı, kısa süren bir senaryoya sahip olması olabilir. Benim hoşuma gitmedi o ayrı bir mesela. Bir Alien yapıtının bu şekilde yansıtılmasından hiç hoşlanmadım. Birçok elektronik eşya birbirine benzediği için 2013 yılına hiç yakışmayan bir oyun olduğunu da itiraf etmeliyim. Son zamanlarda piyasaya sürülen oyunların bu kadar göze batan hataları olmasına alışık değilim, özellikle bir Alien delisi bu oyunu denediğinde çoğu olaydan soğuyabilir.

Daha önce herhangi bir Alien filmi izlemediyseniz veya Alien hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, Aliens: Colonial Marines denenmeye değer. Her yerde size yardımcı olan mermi kutuları ve zırhlar bulacaksınız. Bunları da hiçbir şey yokmuş gibi üzerinize alacaksınız. 
Sergen B.
12 Mart 2015 10:09
Ateş Etmeden Önce Silahın Sesi Geliyor