alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
278
Allods Allods Online Gezgin Taşı
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:03
Gezgin Taşı
Gezgin Taşı sayesinde Allods Online'da çok rahat seyahat edebilir, uzun mesafeleri tek tıkla alabilirsiniz.Gezgin taşı oyunun başlangıç seviyelerinde elde edilen bir nesnedir. Taş 6. seviyeden itibaren elde edilebilir.


Gezgin Taşı'nı kullanabilmek için,taşı ilk önce Allods'da bulunan geçitlerden birine bağlamalısınız. Bunu yaptığınız takdirde, taşı bağladığınız bölgeye tekrar geri dönebileceksiniz.Bu işlemi yapabilmeniz için Allods'un çeşitli bölgelerinde bulunan geçit harabelerine yaklaşıp, "Y" tuşuna basarak ya da Geçit Muhafızı ile iletişim kurarak, taşı o bölgeye ayarlamalısınız.


Gezgin Taşı karakterinize bağlıdır ve sadece her 30 dakikada bir kullanılabilir. Bundan dolayı taşı kullanacağınız zamanı iyi seçmenizi tavsiye ediyoruz. Gezgin Taşı'nı etkinleştirmek için ise "K" tuşuna basıp üzerine sol tıklamanız yeterli olacaktır.Gezgin Taşı'nın sizi ışınlayacağı bölgeyi ise fareyi taşın üzerine getirerek görebilirsiniz.Eğer taşınızı yanlışlıkla etkinleştirirseniz Esc tuşuna veya ekranda herhangi bir bölgeye tıklayarak, ışınlanma işlemini sonlandırabilirsiniz
Cevap bulunamadı.