alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
219
Allods Goblinbol Rehberi
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 22:45
Merhaba arkadaşlar

Sanırım herkes konu başlığından konu içeriğini anlamıştırsınız.Belkide bazılarını sonunda gibi düşünceler içindedir.Bu rehberi yapmamdaki amaç benim başıma gelen ve tahmininmce herkesin başına gelmiş olan başarısız golinball denemelerinin önüne geçmek.

Öncelikle Goblinball'ı bilmeyenler.Öncelikle bu konuyu okusun.Sonra tıklasın.Girdiğinde de de ilk kez girdiğini acemi olduğunu kritik noktalarda fazla pas vermemeleri gerektiğini belirtsin.

Goblinball'ın altın kuralı.Asla ve asla tartışmaya girmeyin.Tartışmaya girerseniz 4 kişilik grıptan 2 kişi oyunu oynamıyor demektir.Biri siz ve diğeri tartıştığınız adam.

Goblinball'ın gümüş kuralı.Stunlama(yani Kaya Savunması) Asla ve asla adamın dibine girerek basmayın.Sizin Kaya savunmanız ile rakip in kayasacunmasnın dairesi teğet geçmeli yani ucundan değmeli tani iknizin dairesi iç içe girmemeli.

Goblinball'ın bakır kuralı pas isteme gibi yazı yazarak gerçekleşen eylemleri kısa tutmak için pas yazmak erine hemen bir şeyler karalamak.Örneğin "sdgs" gibi ve bu sayede zaman kazanmak.Lütfen bu yorumu dikkate alın bu konuyu okuyan arkadaşlar bunu anlasın saçma sapan bir karalama "Pas" demektir.Bu karalamaları Diyalog dan yapmakta diğer bir bakır kuraldır.
Cevap bulunamadı.