alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
126
Allods Online
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:06
MesleklerOyunda son derece kapsamlı bir meslek sistemi bulunmaktadır. Toplayıcı meslekler olarak bitkicilik, madencilik, el işi, üretici meslekler olarak ise simyacılık,demircilik, dericilik ve terzilik olmak üzere toplam yedi meslek bulunmaktadır. Her iki kategoriden birer meslek seçilip birbiriyle kombine edilebilir. Örnek olarak simyacı mesleğini seçilip,toplayıcı mesleklerden olan bitkicilik ile kombine edilebilir. Meslek sahipleri topladıkları ve ürettikleri nesneleri satabilir, mesleklerinin verdiği yetenekle diğer oyunculara yardım edebilir ya da kendileri için kullanabilirler.

Toplayıcı meslekler

Bitkicilik
Simyacıların sihirli bitki karışımları yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları malzemeleri elde etme işinin üstlenildiği değerli bir meslektir.

MadencilikDerici ve demircilerin çok ihtiyaç duyduğu faydalı mineraller, değerli taşlar ve eski çağlardan kalma kutsal eşyaları tedarik etme işinin icra edildiği değerli bir meslektir.

El işiHazır halde bulunan malzemeleri doğru şekilde parçalara ayıran bir meslektir. Diğer el sanatı mesleğini icra eden kişiler alınan yedek parçalardan yenilerini üretebilir.

Üretici meslekler

Simyacılık
Belirli sürelerde etkili olmak suretiyle çeşitli avantajlar kazandıran değişik iksir ve içecekler hazırlama becerisi sağlayan üretici bir meslektir. Simyacıların ürünleri devamlı talep görmektedir.

DemircilikSavaşçılar, Tapınak Şövalyeleri ve Şifacıların çok ihtiyaç duyduğu sağlam zırhlar yapabileceğiniz üretici bir meslektir. Tecrübeli bir demirci, hiçbir yerde eşi benzeri olmayan aksesuarlar üretebilir.

DericilikCasuslar, paganlar ve mistiklerin ihtiyaç duyduğu deri elbiselerin üretimini gerçekleştiren üretken bir meslektir. Tecrübeli bir derici, hiçbir yerde eşi benzeri olmayan aksesuarlar üretebilir.

TerzilikBüyücülerin ve kara büyücülerin ihtiyaç duyduğu kumaş elbiselerin yapımını üstlenen üretici bir meslektir. Tecrübeli bir terzi, hiçbir yerde eşi benzeri olmayan aksesuarlar üretebilir.
Cevap bulunamadı.