alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
135
Allods Online Cun Sikkesi
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 22:59
Cun Sikkesi
Gezgin Taşı'nın dolum süresini beklemekten sıkıldınız mı? O zaman Cun Sikkesi sizi bu dertten kurtaracaktır.


Cun Sikkesi sayesinde Gezgin Taşı'nı her kullanışınızdan sonra beklemeniz gereken 30 dakikalık süre ortadan kalkacaktır. Yani dolum süresini beklemeden Gezgin Taşı'nı tekrar kullanabileceksiniz.

Cun Sikkesi'ni Nadir Nesne Dükkanı'ndan temin edebilirsiniz. Nadir Nesne Dükkanı'nı her zamanki gibi "Y" tuşuna basarak açıyoruz.


Nadir Nesne Dükkanı'nda ulaşım kategorisinin altında bulunan "Geçitler" sekmesine tıklıyoruz.Sağ tarafta "Cun Sikkesi Kesesi" isimli nesneyi göreceksiniz.


Nesneyi aldığımız an çantamızdaki Nadir Nesneler bölmesine düşecektir.


Bundan sonra yapmanız gereken tek şey çantamıza düşen nesnenin üzerine sağ tıklamaktır. Cun Sikkesi bu işlemden sonra karakter menüsündeki değerler bölümüne geçer.


Her Cun Sikkesi Kesesi 10 kullanımlıktır. Bu da Gezgin Taşı'nı dolum süresini beklemeden peş peşe 10 defa kullanabileceğiniz anlamına geliyor.


Gezgin Taşı'nı her kullanışınızda otomatik olarak 1 Cun Sikkesi'nin eksileceğini unutmayın.


İyi eğlenceler!

Cevap bulunamadı.