alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
102
Allods Online Dövüş Rehberi
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 23:25
Allods dünyasında dostane, nötr ve sinirli bazı yaratıklarla karşılaşacaksınız.
En tehlikeli yaratıklar, Astral ve zindanlar gibi özel bazı bölgelerde bulunur. Bunlar kolayca ayırt edilmeleri için özel şekilde işaretlendirilmişlerdir.

Bir düşmana saldırmak için, üzerine tıklayarak ya da “Tab” tuşuna basarak onu seçin. Sonrası dövüş yeteneklerinize kalmış. İsterseniz işlev çubuğu üzerinden, isterseniz tuşlarla dövüşü yönetebilirsiniz.

Unutmayın ki karakteriniz hedeften çok uzakta ise yakın dövüş yetenekleri kullanılamayabilir.
Her sınıfın kendisine has bazı yetenek setleri vardır ve bunlar farklı yetenek puanları tarafından belirlenirler. Yeni yeteneklerinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için onlara dövüş öncesinde aşinalık kazanın.

Örneğin, büyücülerin saldırmak için yakın dövüş silahlarına ihtiyaçları yoktur; onların tek güvendikleri sihir alemi ve verdikleri ruh zararlarıdır. Savaşçılar ise daha ziyade yakın dövüşte bulunurlar ve verdikleri zararlar sahip oldukları silahlar sayesindedir.

Düşmanların boyutunun küçük olması onların zayıf oldukları anlamına gelmez. Bir canavarı yenemiyorsanız, seviyenizi arttırmanız ya da daha etkili silahlar elde etmeniz gerekiyor olabilir. Düşmanınızın seviyesini her zaman göz önünde bulundurun. Canavarın seviyesi, kendi seviyenizden 2-3 seviye yüksekse kazanma şansınız gayet düşüktür.
Cevap bulunamadı.