alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
161
Allods Online Dövüş Rehberi
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 23:22
I tuşuna basarak ya da ekranın alt tarafındaki sembole tıklayarak karakter ekranı penceresini açabilirsiniz.

Teçhizatınızın görünüşü, yetenek puanları kadar önemli değildir. Dövüşleri kazanmak için yetenek puanlarının dengeli olması şarttır. Örneğin, çevikliğiniz düşükse, saldırılarınız hedefi çok fazla tutturamayacak, tuttursa bile istediğiniz hasarı vermeyecektir. Yetenek puanlarınızı her zaman göz önünde bulundurun ve daha güçlü hale gelmek için daha iyi teçhizatlar edinmeye bakın.

Nesne Dükkanı’nda ya da Müzayede’de satılan özel giysiler ya da nesneler size dış görünümünüzü değiştirme olanağı verir. Bunların yetenek puanları yoktur, fakat giyildiklerinde yetenek puanları olan nesnelerin yerine bunlar gösterilir. Bu tarz nesneler için dört cep vardır: Başlık, Sırt, Takım ve İç çamaşırı.

ALINTIDIR
Sergen B.
10 Mart 2015 16:52
Dövüş Efekleri Çok Güzel Oyunda :)