alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
194
Allods Online Sihirli Taşlar
İsimsiz Üye
14 Şubat 2015 00:00
Sihirli Taşlar


Sihirli taşlar, Allods Online’da belirli nesneleri geliştirmeyi sağlayan bir sistemdir. Sihirli taşlar tarafından geliştirilmiş zırhlar, onları giyen kişiye ek bir güç verir. Birinci seviye korumanın elde edilmesinin ardından sihirli taşlar elde edilip kullanılabilir. 

On iki büyük şehidin her birine ait birer sihirli taş türü yani toplamda 12 adet sihirli taş türü vardır. Sihirli taşlar yalnızca oyuncu korumasının lütfu altınayken etki gösterirler. Her sihirli taş türü için seviyeler vardır. 

Sihirli taşın seviyesi yükseldikçe verdiği etki de yükselir. Aynı türden iki sihirli taş birleştirilerek daha yüksek seviyeli bir sihirli taş elde edilebilir. Koruma ilk elde edildiğinde yapılan kabul ayini sonrasında oyuncunun koruması olan şehit rastgele belirlenir.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.