alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
190
Allods Online'da Vahşi Topraklar Yenilikler
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 21:41
-------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar!
Birçok oyuncu haklı vahşi topraklarında ödülünü aldıktan üzerinde değişiklikler yeterli değildir, ve oyun güçlendirilmesi gerektiğini belirtiyor. Kesinlikle haklısın.
Yabani kara - yeni bir deneysel faaliyet 5.0.0 kurulumdan bu yana büyük ölçüde değişti edilir. Lütfen geri bildirim ve kişisel deneyimleri sayesinde biz en can sıkıcı kusurları ortadan kaldırmak ve yeni çözümler bulmaya devam ediyor.
Daha önce belirtildiği gibi, vahşi topraklarda oyun size güçlü canavarlar kadar değil, ve ne kadar iyi eşzamanlı hareket ve ne kadar dikkatli "pulite" ve nasıl yetkin kontrol efektleri kullanabilirsiniz.
Ancak, eskimiş ormanda ciddi bir sorunumuz var. Topraklarının büyüklüğü aşağıdaki kurallara oynamak için izin verilmez. Kapat koridorlar imkansız oldukça üzücü sonuçlara yol açan en iyi taktikleri bulmak için yapmak. Bu deneyim çok olumsuz, ama çok önemli oldu.
Aşağıda dahil edilecek değişiklik listesidir sonraki hofiks :
Bir ayağı çukurda ormanda canavar yoğunluk olacak anlamlı (!) azalır.
"Taç" Onlar uzun vadeli ya da mikro-kontrol iseniz canavarlar grubunun üyeleri için kendi özel yeteneklerini kullanmak olmaz. 
Eğer sadece öldürdü azalacak ve nadiren onlara dikkat edeceğiz canavarlar canlandırılması hızlandırın.
Birçok hayatını mahvetti Görünmez Canavarlar, daha belirgin hale gelecektir. Bu izlemek için daha kolay olacaktır.
Zveroyascher ve azgın zveroyascher artık mini harita üzerinde gösterilir, kendi görünümünü özenli grubuna bir sürpriz olmamalıdır.
Canavarlar tarafından ele hasar, "katiller" (örneğin, görünmez Mantis) azalmıştır.
Tamamen "kemikleşme" için, bu sayede birçok ozanlar "taçlandırılmış" canavarlar ile yalnız baş edemez yeteneği kaldırıldı.
Patronlar artırmak öldürmek için ödüllendirin. Ayrıca, etrafında dönen canavarlar yoğunluğu, büyük ölçüde elebaşlarından için erişimi kolaylaştırmak, hangi küçük olacaktır.
Kanal sistemi değişti. Kolayca sizin için en uygun seçeneği seçebilirsiniz.

Şimdi vahşi toprakların geleceği hakkında biraz.
Biz dikkate mevcut yerlerinde yabani arazileri eksiklikleri alınır ve uygun sonuçlar çıkarmak var. Büyük alanlarda, yeni canavarlar, düşük yoğunluk: yeni toprakların tasarımında takip edilen üç temel ilkeleri. Biz oyuncular sıkıştığımız zorunda olasılığını ortadan kaldırmak için çalışacağız "hub."
Aşağıda göreceğiniz değişikliklerin bir listesi 5.0.1 içinde
Yer çok daha fazla olacaktır. Oyuncuların kolaylık için "hub" sayısı arttı.
"Sandbox" (solo çiftlikleri için bölge) boyutu büyür ve rolü daha güçlü hale gelecektir. Wildlands bir grup toplamak edemeyenler çok destekleyici. Ödenen tutar harcanan üretim süresine eşit olacaktır.
İlk iki yer vahşi topraklarda birlikte yarattığı, böylece aynı canavarlar buluşacak edildi. Yeni yaratıklar yaşadığı sonraki alanları.
"Hub" her patronların rolünü artıracaktır. Onlar daha ilginç olacak, ve oyuncuların daha sık onlarla savaşmak için motive olacaktır.
Farklı davranış ve taktikleri ile canavarlar yeni bir sınıf.
Bölgelerinin büyüklüğü göz önüne alındığında, biz hızla sahne üzerinde hareket edebilir.
Kaderin konuları üzerinde oyuncular için kırmızı bölgelerinde canavarlar zayıflamış olacak.

Biz de "taçlandırdı" canavarlar değişikliklerden de bahsetmek gerekir. Biz onların yeteneklerini mantıksız hakkında görüşlerinizi gördüm. Bu yorumlar büyük ölçüde temelsiz olduğunu kabul etmeliyiz. Örneğin, gelecekte size buz kuyrukluyıldız savurmak ve yangın su birikintileri döktü Dev bulamazsınız. Bu zeki oluşturma henüz sihirli elemanları azah değil anlamak Özellikle çünkü. Buna ek olarak, değişiklikler "taçlandırılmış" canavarlar tavır, yeni yetenekler var ve onlarla buna göre ve etkili savaş taktikleri değişecektir.
Ancak birlikte biz oyunu daha iyi yapabilir, çünkü biz, senin paha biçilmez yardım için teşekkür etmek istiyorum!
Oyun keyfini çıkarın
SİLAHIMIZ SÖYLEYECEK SON SÖZÜ!
Cevap bulunamadı.