alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
384
Allods Tepa Piramidi Rehberi
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 22:22
Tepa Piramidi Rehberi

Hatırlarsınız ki Kristal Saray'daki maceralarınız sizleri Tepa hakkındaki gerçekleri öğrenmeye bir adım daha yaklaştırdı.Fakat ortaya çıkan dehşetin yanında Ölü Şehir bile lunapark gibi kalacak.Hiçbirşeyin göründüğü gibi olmadığını öğrendiniz yalanlar acı verici ve riskli olabilir.Tanık olacağınız dehşet için hiçbirşey size yardım edemez,Ölü Kral bile.

Ancak sizin göreviniz Sarnaut'un, Tepanın yalanları ve dehşeti içinde yok olmasını önlemektir.Burada size Kaderin Efendileri güncellemesinin belkide en çok merak edilen özelliğini anlatacağız.Cennet gibi görünen İnci Yüzüğün gerçek yüzünü ortaya çıkartmanız gerekecek.Kristal Saray'ın aldatıcı güzelliğine inanmamalısınız ve Sarnaut dünyasındaki yaşayan herkesin aklına gelebilecek en korkunç kabusa hazır olması gerekir,Tepanın saçmalıkları.
Sizlere bunu nasıl yeneceğinizi anlatmayacağız,bununla kendiniz başa çıkmalısınız emin olun kolay olmayacak!
Herşeyden önce sadık kültistler ve mekanoidler tarafından korunan piramite ulaşmak için kendinize bir yol bulmanız gerekecek.Girişe ulaştığınızda,tek görevleri onlara ölümsüzlüğü vaad eden Tepayı korumak olan kızgın bekçiler tarafından karşılanacaksınız.Ya itaat edeceksiniz ya da kurallara uymamanın cezasını canınızla ödeyeceksiniz.

Hatırlarsanız Tepa;hayatını yaşamın sırrını çözmeye adamış ve yaşayan her canlının öldüğünde bedeninden hayat kıvılcımı çıktığını keşfetmiş bir büyücüdür.Tepa sonsuz yaşamı elde etmek adına bu kıvılcımları yakalamak için bir yol aradı.Tepa ölen herkesin kıvılcımını hapsetmek için bir Piramit inşa etti ancak Zem bu sırrı öğrendi ve ona saldırdı.Tepa ve Zem son adamlarına kadar savaştı ta ki tutsak kıvılcımlar serbest kalana kadar.Hapsedilmiş kıvılcımları hemen serbest bıraktılar.Kıvılcımlar eski bedenlerine geri döndü ancak bedenleri çoktan çürümüştü.Bu mekanik canlılar mezarlarından çıktı ve Sarnautta yeni bir ırk oluşturdu,zombiler.

Ancak piramit ruhları toplamaya devam etti ve Tenses'in ruhundan bir parça almayı başardılar.Ancak kıvılcım o kadar güçlüydü ki kendisini Tepanın iradesine teslim etmedi.Yüce büyücü kıvılcımları tekrar hayata döndürmek için ruhları çağırdı,Tenses'in Uşakları,işte o andan itibaren tüm Sarnaut alemine en büyük hediye bu oldu.Halen Tepanın üzerinde gizlenen karanlık bir gölge var ve bu tehlikeyle mücadele en cesur savaşçıların görevi.İdrihin gerçek yüzünü ortaya çıkartmak için Tepanın gizemlerini keşfetmelisiniz.Piramit şeklindeki astral gemisinde halen kıvılcımları esir alıp köleleştirmeye devam ediyor.Zirveye ulaşmak için 55 level oyunculardan oluşan bir raid kurmanız ve çok iyi bir stratejiye sahip olmanız gerekir.En iyi adamlarınızı alın ve maceraya atılın.Piramidin içerisinde girdiğinizde sizi karşılayacak olan Anahtar Muhafızı ana salonu mühürlerken,partinizi yardımcısının güvenilir ellerine bırakacak,'Fedai'.
Fedai'yi yendikten sonra Tepa'nın piramitin üst kısmında saklandığını keşfedeceksiniz.Ona ulaşmak için önünüzde iki seçenek olacak.Şansınızı Laboratuvarda mı yoksa Yönetim Odasında mı deneyeceksiniz ? Kaderinizi belirleyin ancak unutmayın hiçbir yol kolay olmayacak..


Eğer elf mühendislerinin güzellik odaklı birer savaşçı olduğunu düşünüyorsanız bu tabunuzu ikinci bossNihil tamamen yerle bir edecek.Mekanik bir canavara dönüşmeden önce onun adı Cecile de Arder'di.Tepa'nın piramiti inşasından önce Arman de Duşar'ın müttefikiydi.O Ceasaria'nın yaratıcısıydı,hatırlarsanız Karanlık Hisar Kalesini kontrol eden en üst kattaki yapay zeka.Eğer hatırlamadıysanız önemli değil o sizi hatırlar:bir macerada onu mağlup etmiştin bu sefer seni affetmeyecek ve cezalandıracak.Şimdi Tepa,onun yapay zekasını piramidi ile birleştirdi ve onu piramidini koruyan mükemmel bir bekçi köpeğine dönüştürdü.

Eğer laboratuvar tarafından gitmeye karar verirseniz sizi Kasvet bekliyor olacak.Endişelenmeyin oda öcünü almak için bekliyor.Bu korkunç canavar Sarnautluların rüyalarına musallat olacak:yarı zombi-yarı gölge olan bu canavar onu bilim ve sihirin öldürücü bir birleşimi yapıyor.Onu haklamanız İdrih'in yanıltıcı hapsine bir son vermenizi sağlayacak.Gözlerinizi karanlıkta açtığınızda bu sessizliğin hiçte iyi olmadığını hissedeceksiniz.Yardımcıları tek tek geçtiniz ancak bu sefer ki Tepa'nın ölümcül zehri ile donatılmış bir Ejderha.
Tepa'nın son koruyucusu,onu anlatırsanız Tepa'ya ulaşabilirsiniz.


TEPA

Eğer onlardan birini yenmek ve Piramit'in zirvesine çıkmak istiyorsan yolunu seç.Unutma asla kolay olmayacak !
Bilgiler burada sona eriyor.Daha fazlasını sizin keşfetmeniz gerekiyor.Takımın sana güveniyor,tüm Sarnaut sana güveniyor.Bu büyük zorluk beraberinde muhteşem ganimetleride getiriyor.
Fedai'den Düşen 55 level Ejder İtemleri 
Nihil'den Düşen 55 level Ejder İtemleriKasvet'ten Düşen 55 level Ejder İtemleri

Cevap bulunamadı.