alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
120
Allods'da Sevgililer Günü!
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 22:19
Merhaba Allods Online tutkunları,

Sevgililer Günü, duyguların en güzeli olan aşka adanmış kutsal bir bayramdır! Hiç kimse bu bayrama kayıtsız kalamaz! Bayram sırasında savaşlar durur, sevgililer beraber zaman geçirir; henüz sevdiğini bulamamış olanlar ise, özellikle sempati besledikleri kişilere aşk hediyesi olarak adlandırılmış özel hediyeler vermeye üşenmezlerse, kesinlikle sevdiklerini bulurlar. Ruh ikizini bulma konusunda dileyen herkes, Novograd'da Lubay Uçaran'dan ve Nezebgrad'da Serda'nın Aşkı'ndan yardım alabilirler.


Sevgililer Günü etkinliği 14 Şubat 2015 tarihinden itibaren 7 gün süreyle devam edecektir. Bu bayram boyunca İttifak ve İmparatorluk halkları kendi bölgelerinde bulunan Sevgililer Günü NPC'lerinden eğlenceli görevler alıp, birbirinden güzel nesnelere sahip olabileceklerdir. İttifak NPC'si Lubay Uçaran Novograd Ana Meydan'da, İmparatorluk NPC'si Serda'nın Aşkı ise Nezebgrad Eski Meydan'da sizleri bekliyor olacaklar.
Cevap bulunamadı.