alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
164
Oyuna Giriş ve Karakter Seçimi
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 23:41
Oyuna giriş ve karakter seçimi

Oyuna giriş yaptıktan sonra, karakter seçme/oluşturma penceresini göreceksiniz. Ittifak yada Imparatorluk tarafından bir karaktere tıklayarak sağ alt köşedeki devam tuşuna basınız.

Eğer karakterinizi daha önce oluşturduysanız, onun isminin üzerine tıklayıp yanındaki kutucuğa işaret atarak onunla birlikte maceraya devam edebilirsiniz.

Yeni bir karakter ekleme

Yeni bir karakter eklemek için ekranın alt kısmındaki "Karakter oluşturma" düğmesine tıklayın.
Sonra ırkınızı, sınıfınızı ve tarafınızı seçin: İmparatorluk ya da İttifak. Bunun için tercih ettiğiniz resmin üzerine tıklayın ve bir yol seçin. Aşağıda seçiminizle ilgili ayrıntılı bilgiyi bulacaksınız. Allods Online'da var olan ırkları ve sınıfları gösteren ayrıntılı tablo. Her seçeneğin kendine özgü özellikleri vardır, seçiminizi yapmadan önce iyi düşünün!

Karakterin dış görünümünü değiştirmek

Sonraki basamak: Kahramanınızın dış görünümünü oluşturmak. Oyun esnasında dış görünümü değiştirmek mümkün değildir, o yüzden yaratıcı olmaya çalışın! Karakterinizi eşsiz ve akılda kalıcı hale sokun. Ne de olsa günün birinde Sarnaut'un dünyasında büyük bir kahraman olacak!
Eğer ırkınızı ya da sınıfınızı değiştirmek istiyorsanız, bu basamak son şansınız. Seçiminizden eminseniz, dış görünümü değiştirmeye başlayabilirsiniz.
Allods Online, karakterinizin görünüşünü ayrıntılı şekilde zevkinize göre oluşturabilmeniz için size 6 farklı parametre sunuyor. Arzu ederseniz, ekranın alt kısmındaki zara tıklayarak tamamen rastgele bir karakter de oluşturabilirsiniz.
Karakterinize isim vermeyi unutmayın!
(!) Bu arada, eğer Pagan seçtiyseniz, hayvanına da bir isim vermeniz gerekir.
Eğer ortaya çıkan sonuçtan memnunsanız, sağ alt köşedeki kutucuğa tıklayarak onaylayın.
Allods Online dünyasının büyüleyici yolculuğuna hoş geldiniz!

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.