alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
171
Oyuna Kristal Aktarma
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 23:58
Oyuna kristal aktarma

Ödeme sistemlerimizi kullanarak aldığınız kristaller ilk olarak portal hesabınıza aktarılır. Portal hesabınızdan oyun hesabınıza kristal aktarmak için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

İlk olarak portala giriş yapın.

Portala giriş yaptıktan sonra Hoşgeldin yazısının hemen altında dört farklı öğe bulunuyor. Portaldaki kristallerin oyuna aktarılması işlemini gerçekleştirmek için en son sıradaki link olan "Oyun Parası Yönetimi"ne tıklıyoruz.

Açılan sayfada portal hesabımızdaki kristal miktarını görebiliriz. Bu kristallerden bir kısmını ya da tamamını oyuna aktarmak için yapmamız gereken şey Oyun Parası türünü seçtikten sonra, Miktar kutucuğuna aktarmak istediğimiz kristal miktarını girip "Gönder" butonuna basmak.

Gönder tuşuna bastıktan sonra portaldaki kristaller otomatik olarak anında oyuna aktarılacaktır.

İşlem anında gerçekleştiği için Gönder tuşuna bastıktan sonra işlemin başarıyla sonuçlandığına dair bir mesaj ve aktarım sonrası portalda kalan kristal miktarını görebilirsiniz.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.