alexa
Allods Online
Allods Online klasik üçüncü kişi görünümlü ve orta çağ temalı bir çalışma olarak görünse de, içerdiği ek özellikler ve gelişmiş oynanış seçenekleri ile farkını kısa sürede ortaya koymaktadır.  Allods Online tamamen ücretsiz bir oyundur. Karakterinizi gelistirme amaçli alabileceginiz Allods Kristal'leri Allods Online Türkiye sitesinden yükleyebilirsiniz.
93
Yasal değişiklikler duyurusu
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 22:26
İşbu vesile ile Mail.Ru Games GmbH, sizi “Allods Online” adlı oyunun (bundan böyle: "Oyun") 01 Nisan 2014 tarihinden itibaren Avrupa ülkeleri bölgesinde My.com B.V. şirketi tarafından pazarlanacağı hakkında bilgilendirir. Şirketin kuruluşu ve varlığı Hollanda kanunlarına dayanmakta olup kayıtlı bulunduğu resmi adres şöyledir: Haaksbergweg 31, Suite 4, 1101BP, Amsterdam.

Oyun'u oynamaya devam ederek, Mail.Ru GmbH şirketininhttp://legal.mailrugames.com/allodsp_agb_tr.html adresinde bulunan Kullanıcı Sözleşmesi'nden (bundan böyle: "Son Kullanıcı Sözleşmesi) doğan tüm hak ve zorunluluklarının My.com B.V. şirketine devredildiğini anlamış ve kabul etmiş olursunuz.


Mail.Ru Games GmbH şirketinin Son Kullanıcı Sözleşmesi'nden doğan hak ve zorunluluklarını My.com B.V. şirketine devretmesini kabul etmiyorsanız, lütfen Oyun'u kullanımınızdan feragat edin, oyun hesabınızı tamamen silin veya bu niyetinizi bizimle şu adres üzerinden yazılı olarak paylaşın:http://support.mailrugames.com/.

Son Kullanıcı Sözleşmesi'nden doğan hak ve zorunlulukların devrini anlayıp kabul ederek aynı zamanda şu şartları da kabul etmiş olursunuz:

(i) Şu ana dek Mail.Ru Games GmbH şirketinin Veri Gizliliği Politikası çerçevesinde (http://legal.mailrugames.com/mrg_privacy_tr.html) kullandığı kişisel verilerinizin My.com B.V. şirketine devri;

(ii) My.com B.V. şirketinin Veri Gizliliği Politikası çerçevesinde (http://legal.my.com/us/general/privacypolicy/) kişisel bilgilerinizi kullanması. Veri Gizliliği Politikası'nı (http://legal.my.com/us/general/privacypolicy/) tamamıyla okumuş ve içindeki tüm şartları kabul etmiş olduğunuzu beyan etmiş olursunuz. Buna ek olarak,http://legal.my.com/us/general/games_tou adresinde bulunan ve 01 Nisan 2014 tarihinden itibaren sizin ve My.com B.V. şirketi arasındaki Oyun'un tarafınızdan kullanımı ile alakalı ilişkiyi belirleyecek yeni Son Kullanıcı Sözleşmesi'nin içeriğini kabul etmiş olursunuz.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.