alexa
Amazing Spider Man 2
Amazing Spider Man 2 PC, Peter Parker yani Örümcek Adam ’ın bir mağazadan çıkarken iki sene önce yaşadığı bir hatırayı hatırlaması ile başlıyor. The Amazing Spider Man 2 cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktif edilerek indirilip oynanabilir.
326
AMAZİNG SPİDERMAN-2 PC bölüm3
Kerem Ç.
26 Ocak 2015 17:20

Düşmanlarımızın yapay zekası oldukça başarısız. Yakın dövüşlerde bu açıkça belliyken, elinde silah olan arkadaşlar da ateş edip duruyor ve kaçıp saklanmıyorlar bile. Boss dövüşleri için zaten denecek bir şey yok. Atari döneminden kalma boss dövüşleriyle artık bir yere gidemeyeceğimizi Beenox’un bilmesi gerekiyordu.

Hikâyenin filmle küçük bağlantılar dışında alakalı olmaması güzel. Ancak düzgün işlenmemiş bir hikaye bulunduğu için bu konuda da başarısız bir yapım The Amazing Spider-Man 2.

Yapıştı ilerdeki apartmana


The Amazing Spider-Man 2, maalesef filme yetiştirilmek için yarım bırakılmış gibi görünüyor. Keşke Beenox’a bu konuda esnek davranıp oyunu farklı bir başlıkla, biraz daha geç, ama tamamlanmış şekilde piyasaya sürme imkanı sunsalarmış. Çünkü geliştirici ekibin doğru yaptığı birkaç nokta var. Özellikle ağ atma dinamiğinde bu göz önünde bulunuyor. Ancak geri kalan kısımlardaki eksikler, maalesef bu oyunu kurtarmaya yetmiyor.


PC, PS4 ve Xbox One’da oyun görsel olarak üst düzeyde çalışmasına rağmen (iyi görünüyor demiyorum), optimizasyon sorunları yaşıyor. Bu nedenle The Amazing Spider-Man 2, PS3, Xbox 360 ve Wii U’da daha stabil ve rahat oynanıyor.


Kısacası The Amazing Spider-Man 2, yine mucizeyi bir başka bahara bırakıyor. Sıkı Spider-Man hayranları ve “oynamadan geçmeyeyim” diyenler oyunu edinebilirler. Ancak daha fazla beklentisi olanlara şunu söylemeliyim: “Bu o beklediğiniz Spider-Man oyunu değil.”


OYUNU HEMEN DURMAPLAY'DEN SATIN ALABİLİR VEYA ARKADAŞINIZA HEDİYE OLARAK ALABİLİRSİNİZ.TEŞEKKÜRLER GÖRÜŞMEK ÜZERE!


OYUN ŞUAN İNDİRİMDE

Cevap bulunamadı.