alexa
Amazing Spider Man 2
Amazing Spider Man 2 PC, Peter Parker yani Örümcek Adam ’ın bir mağazadan çıkarken iki sene önce yaşadığı bir hatırayı hatırlaması ile başlıyor. The Amazing Spider Man 2 cd key satin alma isleminden sonra, steam üzerinden aktif edilerek indirilip oynanabilir.
379
Yarım Bırakılan Oyun Spiderman
Ekin G.
2 Mart 2015 16:22
The Amazing Spider-Man 2, maalesef filme yetiştirilmek için yarım bırakılmış gibi görünüyor. Keşke Beenox’a bu konuda esnek davranıp oyunu farklı bir başlıkla, biraz daha geç, ama tamamlanmış şekilde piyasaya sürme imkanı sunsalarmış. Çünkü geliştirici ekibin doğru yaptığı birkaç nokta var. Özellikle ağ atma dinamiğinde bu göz önünde bulunuyor. Ancak geri kalan kısımlardaki eksikler, maalesef bu oyunu kurtarmaya yetmiyor.

PC, PS4 ve Xbox One’da oyun görsel olarak üst düzeyde çalışmasına rağmen (iyi görünüyor demiyorum), optimizasyon sorunları yaşıyor. Bu nedenle The Amazing Spider-Man 2, PS3, Xbox 360 ve Wii U’da daha stabil ve rahat oynanıyor.

Kısacası The Amazing Spider-Man 2, yine mucizeyi bir başka bahara bırakıyor. Sıkı Spider-Man hayranları ve “oynamadan geçmeyeyim” diyenler oyunu edinebilirler. Ancak daha fazla beklentisi olanlara şunu söylemeliyim: “Bu o beklediğiniz Spider-Man oyunu değil.”

Oyunu Playstore’dan satın alabileceğinizi de belirterek sağlı sollu ağ ata ata uzaklaşıyorum sevgili okurlar.
Emre S.
7 Nisan 2015 15:13
Aynı durum bende de oldu. Ben de ilk oyununa başladım ve yarıda bıraktım. Sonra hiç geri açıp oynamadım.
Emir Fatih Y.
1 Haziran 2015 20:19

insan sıkılıo ya oyundan