alexa
Anno 2070
Anno 2070, hali hazırda oyuncuların oldukça dikkatini çeken ilerleyişe göre değişen doğal yapı ve dış etkenleri bir adım öteye taşıyarak kelimenin tam anlamı ile oyuncusuna sıfırdan yaratabileceği bir dünya sunuyor. Aldiginiz Anno 2070 CD Keyi geçerli bir UPlay hesabinizda kullanabilirsiniz ve ardindan oyununuzu indirebilirsiniz.
254
Anno 2070 Derinlikleri !
Ekin G.
2 Mart 2015 16:25
Oyun hakkında genel bilgilere değindikten sonra artık gelin Anno’nun derinliklerine inmeye başlayalım. Her ne kadar hoş görüntüsü ve değişik konspti ile ilgi çekse de Anno 2070’in esas vurucu noktası kendi içinde barındırdığı derinlik.

Bunların en başında, bir nevi mahvolmuş çevre geliyor. Anno 2070’de doğal felaket sadece hikayenin başlaması için yapılmış birşey değil. Sizler bu doğal felaketin gerçek manada varlığını oyun boyunca hissedebiliyorsunuz. Tıpkı eski oyunlarda adalardaki genişleme mantığında olduğu gibi burada da yerleşimdeki tutumunuz önemli bir rol oynuyor. Öte yandan eski zamandan farklı olarak inşaa ettiğiniz binalar ve kaynak toplama yöntemlerinizin oyunda büyük etkileri mevcut.

Klasik sebep-sonuç ilişkisinin etkisi ile yerleşimde harcadığınız çaba sonucunda karşınıza doğanın bu tavrınıza olan cevapları çıkıyor. Bu nazik eko sistem sizleri dikkatle takip edip bir şekilde yaptıklarınızın iyi ya da kötü bedellerini karşınıza çıkartıyor. Eski oyunlardaki klasik, ekonomi temelli şehir kurmanın yanına gelen bu yeni özellik ile de oyun daha bir zevkli hal alıyor.
Bunu sağlamak için seçmeniz gereken iki ana grup ise (Ecos vs. Tycoon) önünüze iki farklı yol çıkartıyor. Demin de bahsettiğimiz bu gruplar birbirlerine zıt bir şekilde yaşam mücadelesi verirken kendi yöntemlerince zorlukların karşısında duruyorlar. Öte yandan bir süre sonra da Tech’ler her iki grubunda vazgeçilmez destekçileri oluyorlar.
Sergen B.
10 Mart 2015 14:05
Anno 2070 Candır <3