alexa
Anno 2070
Anno 2070, hali hazırda oyuncuların oldukça dikkatini çeken ilerleyişe göre değişen doğal yapı ve dış etkenleri bir adım öteye taşıyarak kelimenin tam anlamı ile oyuncusuna sıfırdan yaratabileceği bir dünya sunuyor. Aldiginiz Anno 2070 CD Keyi geçerli bir UPlay hesabinizda kullanabilirsiniz ve ardindan oyununuzu indirebilirsiniz.
250
Bilgi
Ahmet Hakan G.
20 Aralık 2014 18:11
Anno serisi uzun yıllardır beğeni toplayarak ilerleyen, atmosfer açısından neşeli ancak çocuksu olmayan, oynanış açısından rahat fakat gevşemeyen ve hikaye açısından da basit ancak güzel kurgulanmış bir seri olmuştur.

Geçmiş çağlarda kurduğumuz medeniyetler, oradaki dünyaya neler sağladı, son durumları nedir bilinmez ancak biz onların kurulumu sırasında kesinlikle eğlendik. Aralarındaki çatışmalar, ticaret anlaşmaları ve dostluklarla iki oyun boyunca ilginç hikayelerin geliştiği bilinmeyen denizlerde ve o denizlere serpilmiş adalarda boğuştuk hayatın bu yeşeren mdeniyetlerinde.

İlk oyun olan Anno 1701’den sonra serinin ikinci oyunu bizi ilerisi yerine geçmişe götürüp 1404 yılına atmıştı. Bir ek paketten sonra üçüncü oyunun belki daha da geriye götüreceğini düşünmüş ya da en azından 1600’lü yıllara götürüp korsancılığın içine dalarız diye fikirler yürütmüştük. Bazılarımız ise üçüncü oyunun günümüz zamanında geçebileceğini ileri sürmüştü.
Cevap bulunamadı.