alexa
Anno 2070
Anno 2070, hali hazırda oyuncuların oldukça dikkatini çeken ilerleyişe göre değişen doğal yapı ve dış etkenleri bir adım öteye taşıyarak kelimenin tam anlamı ile oyuncusuna sıfırdan yaratabileceği bir dünya sunuyor. Aldiginiz Anno 2070 CD Keyi geçerli bir UPlay hesabinizda kullanabilirsiniz ve ardindan oyununuzu indirebilirsiniz.
299
Teknik Anlamda Anno 2070
Ekin G.
2 Mart 2015 16:28
Öte yandan esas büyük teknik sorun oyunun dışında yaşanıyor. Ubisoft’un o güzeller güzeli hesap sistemi yine sizleri saç baş yoldurtacak sevieyeye getirebilir dikkat. Nitekim bazı zamanlarda bağlatı sorunları yaşatıyor ve hesaba girmemekte ısrar ediyor. Neyse ki oyuna birkez girdikten sonra internet bağlantısında bir sorun yaşasa da oyun devam ediyor ve sorunu size hissettirmiyor. Bu arada oyuna girebilmek için bir de Uplay hesabına ihtiyacınız var.

Genel olarak klasik Anno serisini farklı bir çağa taşıyan ve oynanış bakımında temelde olmasa da yapılanmasında ufak ancak kayda değer değişiklik yaşatan Anno 2070, tıpkı diğer Anno’lar gibi sizleri uzun süre idare edecek cinsten bir oyun olarak ortaya çıkmış. Sanat eseri olmasa da görsel güzelliği, sesleri ve müziği, yeni konsepti eski tema ile bütünleştiren oynanış ve hikayesi ile bu seriyi daha önce denemiş olanlar için güzel bir devam oyunu olmuş. İlk kez deneyecekler için ise farklı bir tat alma zamanının geldiğinin habercisi.
Sergen B.
10 Mart 2015 14:02
Oyun Gerçekten Çok Güzel Tavsiye Ederim