alexa
Araf Online
Araf Online, mevcut orta çağ temalı rol yapma oyunlarında yeni bir sayfa açıyor. Hali hazırda klasik MMORPG’lerde görülebilecek görev, zindan ve arena savaşlarına ek olarak pek çok yeni sistem ve sınıf özelliğine sahip olan Araf Online, bu sayede kişilerin uzun yıllardır arzu ettikleri gelişmiş sistemleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Araf Online ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Aldiginiz Araf Online GT Puanini oyunun E Pin bölümünden aktif edebilirsiniz.
276
Araf Online Ana Sınıf Seçme Rehberi!
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 10:02

Merhaba arkadaşlar,

Bu rehberimizde sizlere, nasıl sınıf seçebileceğinizle ilgili bilgiler vereceğiz.

Öncelikle sınıf seçebilmek için; oyuna başladığınız köydeki görevleri tamamlayarak köyden ayrılmanız ve şehre gelmeniz gerekmektedir.

Şehre indiğiniz yerde karşınızda göreceğiniz Sınıf Rehberi'ne tıklayarak sınıf görevlerini alabilirsiniz.NPC'ye tıkladığınızda karşınıza açılan ''Sorular'' adlı görevi almanız gerekmektedir.Ve daha sonra karşınıza açılan soru-cevap arayüzünden 5 soruyu da doğru cevaplamanız gerekecektir.Sorular ve Cevaplar

Soru 1: Ruhban'ın karakteri hangisidir?

Cevap: Ruhlara emreder.

Soru 2: Savaşçıların karakteristik özelliği nedir?

Cevap: Yüksek savunma, yüksek fiziksel saldırı.

Soru 3: Şifacı'nın karakteristik özelliği nedir?

Cevap: İyileştirme. Yeniden diriltme.

Soru 4: Büyücü'nün karakteristik özelliği nedir?

Cevap: Yüksek büyü saldırısı. Kitlesel saldırı.

Soru 5: Şifacının Lv30 ilahi becerisi, ne kadar EXP kazanma hızını arttırabilir?

Cevap: + %10

5 soruyu da doğru cevapladığınızda görevi tamamlayabilirsiniz.

Bilgi: Soruları yanlış cevaplarsanız, tekrardan doğru şıkkı işaretleme hakkınız bulunmaktadır.Soru-cevap görevinden sonra sıra asıl göreve yani sınıf seçme görevine gelecektir.

Sınıf seçme görevini de yine aynı NPC'den alabilirsiniz.Görevi aldığınızda ekranınızın sağ kısmındaki ''Görev Takip Penceresi'' bölümünde 4 sınıf rehberinin de koordinatları belirecektir. Seçmek istediğiniz sınıf rehberine tıklayarak otomatik takip sistemi ile gidebilirsiniz.Savaşçı olmak için Savaşçı Rehberi'ne,Büyücü olmak için Büyücü Rehberi'ne,Şifacı olmak için Şifacı Rehberi'ne,Ruhban olmak için Ruhban Rehberi'ne,Gitmeniz gerekmektedir.


İstediğiniz sınıfa tıkladıktan sonra açılan sayfadan yine ''Ana Görev'' yazan seçeneği seçmeli ve sınıf seçimini tamamlamalısınız.Sınıf seçimini tamamladığınızda ekranınızda bir sistem mesajı belirecektir.Sınıf rehberlerinden, beceriler öğrenebilir, kalp büyüsü puanlarınızı sıfırlayabilir ve bazı görevleri yaparak farklı ödüller kazanabilirsiniz.

Sınıf rehberlerine kolay yoldan ulaşabilmek için; ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan radar haritanın altındaki ''YOL'' sekmesine tıklayarak açılan NPC listesinden, gitmek istediğiniz sınıf rehberini seçebilir ve tek bir tık yolu ile gidebilirsiniz.Alt sınıf seçme konusundaki rehberimiz ise; farklı bir konu başlığı altında oluşturulacak ve sizlerin hizmetine sunulacaktır.
Cevap bulunamadı.