alexa
Araf Online
Araf Online, mevcut orta çağ temalı rol yapma oyunlarında yeni bir sayfa açıyor. Hali hazırda klasik MMORPG’lerde görülebilecek görev, zindan ve arena savaşlarına ek olarak pek çok yeni sistem ve sınıf özelliğine sahip olan Araf Online, bu sayede kişilerin uzun yıllardır arzu ettikleri gelişmiş sistemleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Araf Online ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Aldiginiz Araf Online GT Puanini oyunun E Pin bölümünden aktif edebilirsiniz.
302
Araf Online Oyun Sıralaması Rehberi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 10:03
Merhaba arkadaşlar,

Bu rehberimizde sizlere oyun içerisinde farklı kategorilerde bulunan sıralamalar hakkında bilgiler vereceğiz. Dilerseniz; vakit kaybetmeden rehberimize başlayalım.

Öncelikle; ekranınızın üst kısmında bulunan ''SIRA'' butonuna tıklayarak oyun içi sıralamaların olduğu alanı açmanız gerekmektedir.Bu alanı açtığınızda sol kısımda 4 tane menü göreceksiniz.Gelelim bu menülerin açıklamalarına.

Sıralama Kategorisi

Bu kategoride levellerine göre en iyi oyuncuların adlarını görebilirsiniz.Buradaki sıralamalar kendi içlerinde sınıflara göre ayrılmıştır. Merak ettiğiniz sınıflara tıklayarak o sınıfın en iyi oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Onur Kategorisi

Bu kategoride düşmanları öldürerek en çok onur puanı kazanan oyuncuların adlarını görebilirsiniz.Buradaki sıralamalar kendi içlerinde ırklara göre ayrılmıştır. Merak ettiğiniz ırklara tıklayarak o ırkın en çok onur puanı kazanan oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Klan Kategorisi

Bu kategoride en iyi olan klanların adlarını görebilirsiniz.Buradaki sıralamalar kendi içlerinde klanların sermayelerine, klanların onur puanlarına ve klanların şöhretlerine göre ayrılmıştır. Merak ettiğiniz kategoriye tıklayarak o kategorinin en iyi klanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Başarı Kategorisi

Bu kategoride en çok başarı görevi yapan ve Ülke Savaşı, Klan Savaşı, Kunlun Adası, Kaynak Soyma, İlahi Eğitim gibi etkinliklerde öldürdükleri oyunculardan başarı puanları kazanan oyuncuların adlarını görebilirsiniz. Bu başarı puanlarını ayrıca madalya kazanmak için girdiğiniz İlahi Eğitim PK alanından da, Klan NPC'sinden alacağınız başarı puanları ile de kazanabilirsiniz. Klan Yöneticisi'ne gittiğinizde tıklayacağınız ''Günlük Erdem Ödüllerini Al'' içerikli seçenek ile başarı puanlarınızı alabilirsiniz. Alabileceğiniz puan; klan liderleri için 25, klan yardımcıları için 10 başarı puanıdır. Bu kategoride yüksek sıralarda bulunmak, size farklı ünvanlar kazandıracaktır ve bu ünvanlar size farklı özellikler sağlayacaktır.

Buradaki sıralamalar kendi içlerinde ırklara göre ayrılmıştır. Merak ettiğiniz ırka tıklayarak o ırkın en iyi oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.Her sıralama kategorisinin en altında bulunan ''Katılım için başvur'' butonu ile de beğendiğiniz ve katılmak istediğiniz herhangi bir klana katılmak için başvurabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.