alexa
Araf Online
Araf Online, mevcut orta çağ temalı rol yapma oyunlarında yeni bir sayfa açıyor. Hali hazırda klasik MMORPG’lerde görülebilecek görev, zindan ve arena savaşlarına ek olarak pek çok yeni sistem ve sınıf özelliğine sahip olan Araf Online, bu sayede kişilerin uzun yıllardır arzu ettikleri gelişmiş sistemleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Araf Online ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Aldiginiz Araf Online GT Puanini oyunun E Pin bölümünden aktif edebilirsiniz.
162
[REHBER] Büyücü Becerilerini Alma!
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 09:05
Merhabalar,

Size bu rehberimizde nasıl beceri alabileceğinizden bahsedeceğiz.

Öncelikle ;

Becerilerinizi şehir merkezinde bulunanBüyücü Rehberi'nden alabilirsiniz. Bunun için ekranınızın sağ üst kısmında bulunan mini radar haritanın altındaki ''YOL''simgesine tıkladıktan sonra açılan NPC listesinden''Büyücü Rehberi'' adlı NPC'yi seçmeniz yeterlidir.


Bu NPC'de bulunan ''Becerileri Öğren''sekmesine tıklayarak alabileceğiniz becerileri görebilirsiniz.Ayrıca Market'de bulunan''İşlev''ana kategorisi altındaki ''Beceri''sekmesinde satılan beceri kitaplarından da satın alabilirsiniz. Markete erişmek için klavyenizde bulunan I tuşuna basmanız yeterlidir.


Ayrıca nezaket puanlarınız ile Nezaket Mağazası'ndan satın alabilirsiniz.


NPC'ye tıkladığınızda alabileceğiniz beceri kitaplarını görebilirsiniz.


Nezaket NPC'sine erişmek için ekranınızın sağ üst kısmında bulunan mini radar haritanın altındaki ''YOL''simgesine tıkladıktan sonra açılan NPC listesinden ''Ölümsüz Kahraman'' adlı NPC'yi seçmeniz yeterlidir.


Ayrıca klanınızın sahip olduğu Klan Dükkanı'ndan da, klan maaşınızı kullanarak beceri kitapları satın alabilirsiniz.
NPC'ye tıkladığınızda alabileceğiniz beceri kitaplarını görebilirsiniz.Cevap bulunamadı.