alexa
Araf Online
Araf Online, mevcut orta çağ temalı rol yapma oyunlarında yeni bir sayfa açıyor. Hali hazırda klasik MMORPG’lerde görülebilecek görev, zindan ve arena savaşlarına ek olarak pek çok yeni sistem ve sınıf özelliğine sahip olan Araf Online, bu sayede kişilerin uzun yıllardır arzu ettikleri gelişmiş sistemleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Araf Online ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Aldiginiz Araf Online GT Puanini oyunun E Pin bölümünden aktif edebilirsiniz.
150
[REHBER] Büyücünün Satın Alınan Becerilerini Aktif Etme!
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 09:04
Merhabalar;

Bu rehberimiz de sizlere satın almış olduğunuz becerileri nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Satın aldığınız bazı becerileri, diğer becerilerden farklı şekilde kullanmanız gerekmektedir. Bu beceriler özel becerilerdir ve bu becerileri açıklamalarında yazan ''
Pasif'' kelimesi ile diğer becerilerden ayırt edebilirsiniz.

Eğer aldığınız beceride bu şekilde bir kelime görüyorsanız, aldığınız beceriyi ekranınızın altındaki özel beceri sütununa eklemeniz gerekmektedir. Bu sütunun nerede ve nasıl becerininAktif edilmesi gerektiğini gelin birlikte görelim.

İlk olarak gerek sihirbazın gerekse illüzyonistin ortak becerisi olan büyücünün 30 lvl becerisini inceleyelim.

Büyücü 30 Level Skill: Kar Fırıldağı


İkinci olarak;sihirbazın 60 lvl becerisini inceleyelim.

Sihirbaz 60 Level Skill : Sonsuz Öfke

Son olarak da ;illüzyonistin 60 lvl becerisini inceleyelim.

İllüzyonist 60 Level Skill: Doğaya Dönüş

Yukarıda da belirtilen skilleri satın aldığınızda üzerlerinde ''Eşsiz kutsallık becerisi, kutsallık sekmesinden aktif edilmelidir.'' yazdığını göreceksiniz.

İşte bu yazıyı gördüğünüzde tek yapmanız gereken; satın aldığınız skilli ekranınızın alt orta kısmındaki kare alana bırakmaktır.

Kare alanı görmek için alttaki örnek resimleri inceleyebilirsiniz.


BÜYÜCÜ
SİHİRBAZ
İLLÜZYONİST

Cevap bulunamadı.