alexa
Araf Online
Araf Online, mevcut orta çağ temalı rol yapma oyunlarında yeni bir sayfa açıyor. Hali hazırda klasik MMORPG’lerde görülebilecek görev, zindan ve arena savaşlarına ek olarak pek çok yeni sistem ve sınıf özelliğine sahip olan Araf Online, bu sayede kişilerin uzun yıllardır arzu ettikleri gelişmiş sistemleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Araf Online ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Aldiginiz Araf Online GT Puanini oyunun E Pin bölümünden aktif edebilirsiniz.
135
[REHBER] Gladyatör Becerileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 09:23
Merhaba arkadaşlar,

Bu rehberimizde sizlere Araf Online'nin ana sınıflarından birisi olan Savaşçı sınıfının diğer alt sınıfı olanGladyatör'ün becerilerinden bahsediceğiz.

EXP kasarken veya zindanlara girerken tank karakter olarak kullanılacak bir karakterdir. Gladyatör sınıfı yüksek defans özelliğine sahip olması sebebiyle atağı Muhafız'a göre daha azdır. Fakat PvE alanlarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Gladyatör Becerileri : 


Sıyrık
Her 2 saniyede bir fiziksel saldırı %52 ve 97 puan fiziksel hasar verir. %50 beceri tüketimini arttırır. 10 saniye sürer.
Hiddetli Kesik
Fiziksel saldırıda %44 ve 140 puan fiziksel hasar. Büyük nefrete neden olur ve hedefin zırhı ile direncini %1 azaltır . 10 saniye sürer.Yıkım Emri
Partinin kritiğini ve saldırı hızını %20 arttırır. 20 saniye sürer. 20 saniye boyunca büyü hızını %20 arttırır.Koruma
Partnerin üzerindeki hasarı %30 azaltır, 3 saniye sürer. 21 saniye boyunca, büyünün hızını %20 arttırır.Korkutma
5 metre içindeki hedefler üzerinde büyülü saldırıda %411 ve 700 puan büyülü hasar verir. Vuruş oranını ve hareket hızını 5 saniye boyunca azaltır.Ruh Kesiği
Fiziksel saldırıda %230 ve 324 puan fiziksel hasar verir. Maksimum mananın %8'ini tüketir.İkiz Kesik
Çevredeki 6 düşman üzerindeki %150 fiziksel saldırı ve 396 puan fiziksel hasar verir. Ve yüksek nefretle kritiğe neden olmak için %15 ek şansı vardır.
Kudurtma
Menzildeki hedefin vuruş oranını %15 ve hareket hızını %20 azaltır. 10 saniye sürer.Kılıç Titreşimi
Fiziksel saldırıda %232 ve 815 puan fiziksel hasar verir. Hedefi 4 saniye boyunca komaya sokar.
Gün Işığı
480 puan maksimum HP arttırır. Anında hareket kısıtlamasını ve felci kaldırır. 6 saniye sürer. Rakibi komaya sokabilir.
Hoşgörü
Zırh ve direnci %10 arttırır. Bağışıklık 10 saniye sürer. 5 metre çaplı saldırı yapar. Fiziksel saldırıda %25 ve 106 puan fiziksel hasar verir.


BİLGİ : Becerilerin levelleri arttıkça, yüzde oranları, süreleri ve verdikleri hasar da orantılı olarak artabilir.
Cevap bulunamadı.