alexa
Araf Online
Araf Online, mevcut orta çağ temalı rol yapma oyunlarında yeni bir sayfa açıyor. Hali hazırda klasik MMORPG’lerde görülebilecek görev, zindan ve arena savaşlarına ek olarak pek çok yeni sistem ve sınıf özelliğine sahip olan Araf Online, bu sayede kişilerin uzun yıllardır arzu ettikleri gelişmiş sistemleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Araf Online ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Aldiginiz Araf Online GT Puanini oyunun E Pin bölümünden aktif edebilirsiniz.
216
[REHBER] Muhafız Becerileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 09:25
Merhaba arkadaşlar,

Bu rehberimizde sizlere Araf Online'nin ana sınıflarından birisi olan Savaşçı sınıfının alt sınıflarından olanMuhafız'ın becerilerinden bahsedeceğiz.

Muhafız sınıfında bulunan beceriler, daha çok komaya sokma üzerine dizayn edilmiştir. Muhafız çok yüksek atağa sahip bir karakterdir ve bu yüzden PvP alanlarının vazgeçilmezidir.

Muhafız Becerileri : İlahi Kesik
Fiziksel saldırıda %180 ve 366 puan fiziksel hasar verir. İyileştirici etkiyi %20 azaltır. Kritiği %10 arttırır. 10 saniyede 2 kez tekrarlanabilir. Şarj kesiği ile yenileme süresini paylaşır.

Kılıç Mührü
5 saniye sürer ve en fazla 30 saniye devam eder. Mühürlediği hedef hareket edemez.
Karanlık Dost
5 saniye boyunca üzerindeki komayı, felci ve hareket kısıtlamasını kaldırır. Aynı zamanda hedefin yakınına hareket eder ve gölgeye dönüşür. Hareket hızını %50 arttırır.
İstikrar
Hasarı %10 azaltır ve nefreti %40 arttırır. 30 saniye sürer ve Cesur ile aynı yenileme süresini paylaşır.Gölge Kesiği
Hedef üzerindeki fiziksel hasarda %202 ve 142-427 puan arası fiziksel hasar verir. Hedefi 1.5 saniye boyunca komaya sokar ve büyük nefrete neden olur. Sadece Kılıç Gölgesi etkisi üzerindeyken kullanılabilir.Kasırga Kesiği
Fiziksel saldırıda %150 ve 436 puan fiziksel hasar verir. Kılıç fırtınasına neden olma şansı %20'dir. Çevredeki 4 düşman üzerinde %50 ek hasar verir.Kılıç Gölgesi
Anında hedefin yanına hareket eder, gölge etkisine girer ve görünmez olur. Hareket hızını %50 arttırır. 5 saniye sürer.
Çalıntı Ruh
Hedeften 200-300 puan arası mana boşaltır ve karaktere HP olarak dönüştürür. 6 saniye boyunca karşılık verir ve 2 saniye boyunca sessiz kalır.
Kılıç Zırhı
Seçili oyuncuya saldırıdan sonra yada karakterin kendisi üzerinde %60 hasar düşürür ve en fazla 10 saniye sürer.Yanardağ
%66 HP ve MP geri kazandırır. 5 saniye boyunca tüm hasar çift sayıda HP olarak geri kazandırılır. Kullanmak için beceri barının ortasındaki kısma konulmalıdır.
Kan Kılıcı
Fiziksel saldırıda %193 ve 679 puan fiziksel hasar verir. Büyük nefrete neden olur ve HP tüketimi ile hasar artar.


BİLGİ: Becerilerin levelleri arttıkça, yüzde oranları, süreleri ve verdikleri hasar da orantılı olarak artabilir.
Cevap bulunamadı.