alexa
ArcheAge Eu
Genel bazda klasik biçimde fantastik bir dünya üzerine kurulu yapısı ile birlikte kullanıcılarına yeni bir tecrübe sunamayacak gibi görünen ArcheAge , oynanılmaya başlandığı ilk andan itibaren söz konusu düşünceler ile uzaktan yakından alakası olmadığını hissettirmeye başlanıyor. Pek çok oyunun en sevilen özelliklerini karma yapıda içinde barındıran ve bu sayede MMORPG sektöründe geride kalan yaklaşık on beş senenin son derece üstün bir birleşimi olarak nitelendirilebilinecek ArcheAge, genel yorumlar ve incelemeler baz alındığında keyifli ve canlı yapısı ile dikkatleri üzerine topluyor. ArcheAge E Pinleri oyunun sayfasindan E Pin bölümünden aktif edebilirsiniz.
215
Crafting !!
Ekin G.
2 Mart 2015 16:34
ArcheAge size kendi evinize ve çiftliğinize sahip olma imkanı sunuyor. Sanırım artık bunu bilmeyen kalmadı, oyunun fanlarının öve öve bitiremediği bir nokta aynı zamanda burası. Gerçekten de oyunun genel yapısını açık denizler ve ticaret sistemi oluşturuyor diyebiliriz. Hani bunlara ilginiz yoksa ArcheAge'in de size sunabileceği pek bir özellik kalmıyor aslında.
 
Çiftliğinizin yerini seçip, mahsüllerinizi ektikten sonra, sıra bunları yetiştirmeye geliyor. Yetiştirdiğiniz mahsüllerinizi topluyor ve satıyorsunuz. Tabi bunları satma bölümü o kadar da kolay bir durum değil. Topladığınız mahsülleri daha yüksek ücretlere satmak istiyorsanız, büyük tehlikeleri göze almanız gerekiyor demektir. Mahsüllerinizi sırtlanıyor ve kendinizi yollara atıyorsunuz ve kısa bir süre sonra kendinizi ölü olarak buluyorsunuz. Ayrıca topladığınız onca mahsül elinizden kayıp gidiyor! Tabi bu en kötü senaryolardan bir tanesi oldu, bu duruma engel olmak için ticaret işine ailenizle ya da guild üyelerinizle birlikte girmek oldukça mantıklı bir yöntem. Böylelikle yolunuzu kesebilecek diğer oyunculara karşı savunma şansınız olacaktır. Tabi bu biraz sizin ve yolunuzu kesen haydutların sayısına da bağlı bir durum.  
Sistem olarak gerçekten eğlenceli ve güzel ama diyorsanız ki "Meslektir, ticarettir beni bozar!" o zaman tüm bu sistem size en ufak bir anlam ifade etmeyecektir. Dediğim gibi ArcheAge'i sevmeniz konusunda bir devasa online oyundan beklentileriniz ön plana çıkıyor.

Cevap bulunamadı.