alexa
Archlord
Archlord, Webzen tarafından yayımlanan, PvP agirlikli bir MMORPG oyunudur. Archlord Wcoin satin alma islemi yaptiktan sonra, Webzen ödeme penceresinden Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
248
Genel Bakış ve Özellik Listesi !
Ekin G.
2 Mart 2015 16:54

Archlord 2WEBZEN tarafından geliştirilen bir orta çağ MMORPGoyunudur. Oyunda, oyuncular 2 ayrı grup olan Azuni ve Crunnarasında geçen ve hiçbir zaman son bulmayan bir savaşa katılıyorlar. Ve nihai ödül için, Archlord (dünyanın yüce hükümdarı) olmak için savaşıyorlar.

Özellikler

• Kişiselleştirilmiş oynama tarzları

Karakter sınıfının olmadığı sistem, oyunculara kendi benzersiz tarzlarını yaratmaları için izin veriyor. Archlord 2‘de sınıf yok. Ve savaş rolleri (Tank, Healer, DPS) karakter kullanım tarzları tarafından belirleniyor.

• Yoğun PvP MMORPG

Kendinizi Archlord 2′nin uçsuz bucaksız evrenine dahil edin ve çeşitlendirişmiş görev-tabanlı seviyelerin olduğu PvP’lere katılın.

• Masif Savaş Alanları

 

Ücretsiz (F2P – Free to Play) olan Archlord 2, şuanda açık beta olarak devam etmektedir. Uluslararası olarak dünya çapında oynanmaktadır. Geliştiricisi ve yayınlayıcısı WEBZEN‘dir. Kapalı beta sürümü 17 Haziran 2014 tarihinde çıkanArchlord 2, 8 Temmuz 2014 tarihinde de açık betasını yayınlamıştır. Dil seçeneği olarak ise sadece İngilizce yer almakta ve yalnızca PC platformlarda oynanabilmektedir.

Cevap bulunamadı.