alexa
Argo Online
Argo Online'ın içerisinde türdeşlerine benzer olarak kabile ve grup savaşları bolca yaşanırken, farklı bir öğe olarak gerçekleşen kale ve şehir savaşları da yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Lonca ile gerçekleştirilen uzun savaşlar sonucu ele geçirilen kalelerin sık aralıklar ile saldırıya uğraması sonucu ele geçirdikleri bölgeyi korumak zorunda da olan Argo Online oyuncuları, bu sayede dur durak bilmez bir aksiyonun da kapılarını açabiliyorlar. Argo UserCash E Pin lerinizi User Games Web Sitesi üzerinden Add Cash yükleme paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
171
ARGO ONLİNE BİRAZ BİLGİ
eray ö.
7 Şubat 2015 15:27
ARGO Çevrimiçi steampunk ve fantezi öğeleri karışımları 3D Bilim kurgu MMORPG. Dünya nadir mineral Earthdium kontrolü için dördüncü dünya savaşı ve iki hizip vie sonra kalıntıları yatıyor. ARGO büyük PvP savaş, zorlu baskınlar ve çeşitli sınıflar vardır.
Oyun Firması: Alaplaya
Oyun Popülerliği: Orta
Grafik: Yüksek Kalite
Oyun Turu: MMORPG
Zorluk Derecesi: Orta
PvP: Battlegrounds / düellolar
Dosya Boyutu: ~ 3.4 GB
Artıları: hizip başına + Sekiz sınıfları. + Çeşitli PvP modları. + Raid durumda. + Benzersiz ayarı, silah, kılıç ve büyü ile mücadele. + Sınıf, macera ve ulus beceri ağaçlar. + Büyük karakter özelleştirme. Görevler + bol. + Pet sistemi.
Eksileri: – Oyun diğer MMORPG çok benzer hissediyor. – Shop madde seçimi sınırlıdır. – Gerekli taşlama çok. – Düşmanları için jenerik isimleri. – Otomatik hareket eksikliği.
Cevap bulunamadı.