alexa
Argo Online
Argo Online'ın içerisinde türdeşlerine benzer olarak kabile ve grup savaşları bolca yaşanırken, farklı bir öğe olarak gerçekleşen kale ve şehir savaşları da yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Lonca ile gerçekleştirilen uzun savaşlar sonucu ele geçirilen kalelerin sık aralıklar ile saldırıya uğraması sonucu ele geçirdikleri bölgeyi korumak zorunda da olan Argo Online oyuncuları, bu sayede dur durak bilmez bir aksiyonun da kapılarını açabiliyorlar. Argo UserCash E Pin lerinizi User Games Web Sitesi üzerinden Add Cash yükleme paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
140
Argo Online Sınıf Özellikleri-1
mesut d.
11 Haziran 2015 21:32

Bombacı

 Bombacı Noblian güçleri bir ilköğretim taktik birimdir. Bu çok güçlü bir topçu asker zarar verebilir .Mainly saldırı büyük gruplar ağır silah için orta menzilli + 1.2 atış / sn AOE hasar birimi yapmak için uzun mesafelerde ağır ateş gücü kullanır. Düşmanı önleyerek yakın geliyor yardımcı yavaş hareket + donma yapabilir.

Kaşif

Düşman ağlatmak için bir araştırmacıdır.Kaşif bir lekelenme birimidir. O stratejilerini ve mevcut durumun dışarı casus düşman topraklarına gizlice sorunsuz. Uzun mesafe silah ve o göz ardı edilmemelidir küçük tabanca ile donatılmış.

Cevap bulunamadı.