alexa
Argo Online
Argo Online'ın içerisinde türdeşlerine benzer olarak kabile ve grup savaşları bolca yaşanırken, farklı bir öğe olarak gerçekleşen kale ve şehir savaşları da yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Lonca ile gerçekleştirilen uzun savaşlar sonucu ele geçirilen kalelerin sık aralıklar ile saldırıya uğraması sonucu ele geçirdikleri bölgeyi korumak zorunda da olan Argo Online oyuncuları, bu sayede dur durak bilmez bir aksiyonun da kapılarını açabiliyorlar. Argo UserCash E Pin lerinizi User Games Web Sitesi üzerinden Add Cash yükleme paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
398
Rehber-4
Emre S.
12 Nisan 2015 16:58
* MESLEK SEÇİMİ *
Oyunda level 10 oldugunuzda size meslek seçebilme hakkı verecektir. Yaptıgınız görevden size Mavi bir meslek seçim kitabı verecektir.
Meslekler ; Metal ( aksesuar ) , Kit , Pot ..
Tercih ettiğiniz mesleğin Textbook unu alıp sağ tıkladığınızda Mesleği öğrenmis olacaksınız.. 
Kitabı farkında olmadan attıysanız yada kaybettiyseniz İnsium merkezde Ortada duran şişman adamdan alabilirsiniz.
Mesleğinizi " L " harfine basarak takip edebilirsiniz.


* Meslek görevleri icin sadece düşen materyaller yeterli olmayacaktır. Seçtiginiz meslege göre ; 
ya olta alıp balık tutacaksınız ,
ya bıçakla çiçek toplayacaksınız , 
ya kazma alıp maden kazacaksınız.

NOT : Meslek Yapıp yapmamak sizin tercihinizdir. Zorunluluk yoktur.


* PET VE MOUNT*

Pet ; Türkçesiyle evcil hayvanımız. 
* 2 çeşit pet vardır. atack peti ( POLPO ) , Defans peti ( KONOPIUM )

Oyun içerisinde level 15 ve level 25 te 2 kere pet alıyoruz. Bu seçimlerin 2 si birbirnden farklı olmak zorundadır. Eger level 15te Polpo yu sectiyseniz Level 25 te Konopiumu secmek zorundasınız.
Bu petlerin 2sini aynı anda kullanamazsınız. Yalnızca birini açık tutabilirsiniz. Tercihinize göre yanınızda devamlı gezici bir petiniz oluyor. 
Pet asla player'in levelini gecemez. Örnegin siz 45 levelseniz , Petiniz 45 levele gelince Daha exp almaz. 
Pet'inde kendine ait skilleri vardır. PET MERCHANT 'da satılır. Petinizin hangisiyse sadece ona ait skilleri alıp öğretebilirsiniz. Bunu yaparkende en alt seviye skillerinden itibaren almalısınız.

NOT: Sadece Priest ve Paladin Charları 2 pet gezdirebilir. Bu charların 4 levelde aldıkları petler kendilerine aittir.

PET GÖREVİ CIKMAYANLAR ; Bazı charlarda Pet görevi çıkmamaktadır. Bunu düzeltmek icin Syupereuna Haritasındaki " Litus Cave North " Dungeonun önüne gidin.. Kapıda bulunan 2 NPC ye bakın.. Eğer hala görev görünmüyorsa dungeonun icine girin.. Ve tam ortada bulunan NPC görünmeyen bir göreviniz kalmıştır. Tam ortaya gidip o NPC ye tikladıgınızda aldıgınız görevi yapınca pet görevimiz çıkacaktır 


Mount ( Banker ) ; Oyundaki Arabamız.

Level 10a geldigimizde görevden mount'u alırız. Bunu kullanabilmek icin ; Çantamızda bulunan CORE yazan taşa sağ tıkladıgımızda.. Skill barın sag tarafında Core deposu olan yerde yesil bir dolum oldugunu göreceksiniz.
bu bir nevi aracın yakıtıdır. O olmadan aracı kullanamazsınız.
Cevap bulunamadı.