alexa
ARMA 2 Combined Operations
ARMA 2 Combined Operations gerek tek gerekse çok oyunculu oyun modlarında yüksek başarı elde edebilen bir yapım olarak nitelendiriliyor. Arma 2 Combined Operations Steam Cdkeyiniz hemen aktif edebilir ve oyunu indirmeye baslayabilirsiniz.
212
Dayz Mod Oynayamıyorum Problemi ÇÖZÜMÜ
Ekin G.
2 Mart 2015 17:14
Birçoğumuz bu oyunu Dayz Mod için aldık ve memnun kaldık. Şimdi Sizlere Epoch, Origins ve bu tarz modların nasıl işlendiğini anlatacağım.

DayZ'nin kurulumu biraz karışık olduğundan bu rehber yeni kuracak arkadaşların işini görecektir.


DayZ oynayabilmek için Arma 2 ve Arma 2: Operation Arrowhead' sahip olmalısınız. Arma 2'nin steam üzerinde ikisi bir arada satılan bir paketi mevcut; aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Gerekli oyuna ve ek paketine sahip olduğunuzu varsayarak birinci maddeden devam ederek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.
http://store.steampowered.com/agecheck/sub/4639
2- Dayz bir mod olduğundan, onun ayrı olarak yüklenmesi gerekmekte. Aşağıda adres ve gerekli programların kullanımı bulunuyor. Dayz serverlarına girebilmek için iki ayrı program mevcut. İkisinin ara yüzü farklı ama işlevleri aynı. Siz hangisi kullanmak isterseniz onu yükleyebilirsiniz. Bende ikiside mevcut. Yine aşağıda ikisinde nasıl kurulacağına dair adımlar mevcut.

ÖNEMLİ NOT: Programları kurabilmeniz için sisteminizde "microsoft net framework" bulunması gerekmekte. Eğer sisteminizde yüklü değilse program kurulum aşamasında hata verecek ve "microsoft net framework" yüklemeniz gerekmektedir şeklinde sizi uyaracaktır. Eğer böyle bir hata mesajı alırsanız, hata mesajının çıktığı ekrandaki linklerden "microsoft net framework" u yükleyebilirsiniz.
İnternetten Dayz Launcher'ı indirin ve Mods kısmından ilgili oyunu indirin. Ve destekleyen serverlardan giriş sağlayın ! .  Herkese İyi Oyunlar !Cevap bulunamadı.