alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
328
Arma 3 Bex Hatası
Erhan Ş.
25 Aralık 2014 18:45
Merhaba serverınıze gırdıgımde oyun sık sık calısmayı durdurdu hatası verıyor..yada gırdıkten 1-2-3 saat sonra Calısmayı durdurdu Hatası alıyorum..Hata appcrash olarak gecıyor ayrıntılarını actıgımda Hata modulunun adı BEX yazıyor..baska serverlere gırdıgımde ıse bole bır hatayla karsılasmıyorum sadece bızım serverde alıyorum bu hatayı..Arastırdıgımda DEP(Windows veri yurutmesi) ile ilgili oldugu ıcın hata verdıgını okudum..Bu seferde Oyun Depe eklenmıyor Bu dosya ıcın Depı kapatamazsınız gıbı bır hata verıyor..Steamdan dosyaları dogruladım eksık dosya yok..Oyunu sıldım sımdı yenıden yukluyorum Insallah duzelır..Bu konuda bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıyorum..Sımdıden Ilgılenen arkadaslara tesekkurler
Cevap bulunamadı.