alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
270
Arma 3 Hakkında Ne Dersiniz Güzelmi ?
ertan t.
17 Aralık 2014 18:01
Arma 3 Hakkında Ne Dersiniz Güzelmi ? Arkadaslar..
ihsan mert c.
17 Aralık 2014 18:10
güzel bir oyun fakat herkesin oynabileceği türde değil alcığın zaman güzl bir şekilde araştır derim

Ahmet Hakan G.
17 Aralık 2014 18:12
Al Açıklaması
Gerçekçilikte sınır tanımayan savaş simulasyonu ArmA serisinde yeni perde açılıyor. Bohemia tarafından onaylanan ArmA 3, 2012'ye göz kırpıyor.
 
     Gerçek hayatta da var olan bir Akdeniz adasında geçecek olan oyun, realistik coğrafik verilerden yararlanarak oluşturuluyor. Tek kişilik oyuncu modunda, yalnız bir avcının komutan olma yolundaki zorlu mücadelesini kontrol edeceğimiz belirtilirken, bu zorlu askerlik kariyerimizde bir çok hava, kara ve deniz aracını da kullanabileceğiz.
 
     Oyun ayrıca size kendi üniformanızı seçmenizi, envanter ve silahlarınızı geliştirmenizi sağlarken, PhysX teknolojisinin nimetlerinden de faydalanacak. Hem co-op hem de karşılıklı multiplayer seçenekleriyle gelecek olan oyun dedicated sunucu desteğiyle hem Windows hem de Linux için yolda!
 
    Görev editörünün de oyunda bulunacağı verilen bilgiler arasında yer alıyor. Orjinal Operation Flashpoint'in yapımcısı olan Bohemia Interactive, Codemasters ArmA'dan vazgeçince bu seriye gözlerini dikmişti.
Özgür D.
20 Aralık 2014 22:34
Ahmet eline sağlık :)