alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
212
Arma 3 ile Savaş Kaldığı Yerden Devam!
eray ö.
31 Ocak 2015 12:39
Askeri simülasyon dendiğinde meraklısının aklına ilk gelen Bohemia Interactive Studio'nun "Operation Flashpoint" u  olur büyük bir ihtimal ile.Oyunun çıkış tarihi 2001 olmasına rağmen çağın ötesinde grafiklere ve derinliğe sahipti ve hastasını monitörlerin başına kitliyordu.Şimdi:"Başlığa Arma 3 yazmış nelerden bahsediyor adam?" demeyin.Her oyunun atasına biraz da olsa yer ayırmak ve onu unutmadığımızı göstermek durumundayız.Zira teknoloji ilerlese de mantık ve gidilen patikaları bu "Ata" oyunlar açmışlardır hep.

Gelelim göz bebeğimiz olacak (seveni için) oyuna.Aslında oyun da denemez pek "simülasyon" demeyi tercih ederim.Zira öncesinde oynadığım "Operation Flashpoint","Arma","Arma 2" ve bunları ve modları hiç bir oyunda! bulamazsınız.Yapılabilicek o kadar çok şey,kullanılacak o kadar çok unsur ve taktik var ki denemeyenlere bir an önce birinden birini denemelerini ısrarla öneririm.

Peki hakkında bu kadar metiyeler döşediğin simülasyon nedir?Neyin nesidir?Single mı oynanır yoksa Multiplayer seçeneğide var mıdır?Ne zaman gelecektir?Alırsam sistemim kaldırır mı? vb.sorularınızı yanıtlayalım bakalım başarılı olabilecek miyiz?
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 17:58
Kesinlikle 10 numara bir simülasyon oyunu, tavsiye ederim arkadaşlar.
Umut Ş.
19 Şubat 2015 09:56
savaş ve simulasyon teması iyi harmanlanmış