alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
308
Arma 3 Karakterler
mesut d.
21 Mart 2015 22:16

Karakterler 

  • Ben Kerry - Oyunun ana kahramanı, Oregon ABD Ordusu onbaşı Stratis yerleştiriliyor. O Çavuş Conway tarafından yönetilen Alfa takımı bir üyesi olur. Daha sonra Altis NATO dönen ve Nomad ekibini lider önce, Omega kadrosuna lider, Altis ve daha sonra Stratis hem CSAT karşı FIA ve kavgalar katıldı.
  • Scott Miller - kalan tek olan bir İngiliz kaptan Noto kampanyanın ilk bölüm Stratis üzerinde subay. O AAF karşı NATO askerleri açar ve daha sonra FIA yardımcı olur.Onun takımın çağrı işareti Falcon olduğunu.
  • Kostas Stavrou - Uyum olayları sırasında FIA lideri, Miller ve Kerry ile işbirliği. ötesinde Tanıma, Uyum son düzeyinde öldürüldü. Onun çağrı işareti Slingshot olduğunu.
  • Albay Arslan - Survive ve Uyum olaylarından sonra Altis & Stratis Cumhuriyeti konuşlandırılmış NATO kuvvetlerinin komutanı. Onun çağrı işareti Crossroads olduğunu.
  • Nikos Panagopoulos - organizasyon birlik ve temini için sorumlu FIA önemli bir üyesi. O son FIA yeni lideri olarak Episode 3 görülür.
  • Lieutnant James - Miller'ın Combat Teknoloji Araştırma Grubu komuta İkinci.Başçavuş Adams - Kerry'nin üstün subay ve bir arkadaşım. Parlama noktası başladığında onunla AAF savaşı
Cevap bulunamadı.