alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
174
Arma3 Sizce alınmalımı ? kafanızdaki binlerce soruya oynamış bir kişi olarak cevap vereceğim
Berkan Ç.
21 Mart 2015 19:27
Binlerce hatta milyonlarca kişinin kafasında arma3 alınmalımı nasıl  bir oyundur bilgisayarım kaldırırmı parası değermi gibi sorular var ilk önce bilgisayarınzdan başlayalım bilgisayarınız düşükbir sisteme sahip bile olsa arma3 ü oynayabilirsiniz. Şimdi gelelim parasına değermi  nasıl bir oyundur. Şimdi arma3 tamamen bir savaş similatörüdür ve attığınız her adımda reailizm içerir örneğin çok fazla koşunca karaterinizin yorulması ekranda hafiften bir siyahlı hafif bulanık görmek ve silahını sabit tutamama sağa sola sallama bu tarz birsürü şey var arma3 parasını veren paşa paşa hiç sıkılmadan oynar size tek kelimem olacaktır  Altis life arma3 life Epoch DayZ modu Epoch mod ve daha binlerce moduyla ve co-op gibi bir değil binlerce moduyla senaryosuyla sizi hiç sıkmadan saatlerce günlerce yorgunluk stres attıracak bir oyundur arma3 kesinlikle alınmalıdır ve fiyatına değer bir oyun
Barış S.
26 Mart 2015 08:33
gerçekten çoğu bilgisayarda kaldırıyormu yani iyi bir ekran kartı olması gerekmiyor mu ? benim ekran gt 750 m mesela ama kaldırmaz diye düşünüyordum oynamadım da şu ana kadar