alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
388
Breaking Point Karakterler Seçimi ve Özellikleri!
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 16:55
Breaking Pointte Yer Alan Karakterler;
Rangers, Outlaws, Nomads, Avcılar, ve Survivalists
-RANGER-
Ranger Seçim Ekranı
-Özellikleri-
Ranger sınıfı için iyi çeteci kuvvet olacak şekilde tasarlanmıştır; kanunsuz bir karakter. Bir Ranger kadar uzun oyuncu avcı ya da bir kanun kaçağı gibi en güvenilir sınıftan biridir. Basit bir ifadeyle, Ranger kolayca eski insanlık sisteminin Hero ile mukayese edilebilir.
-OUTLAW-
Outlaw Seçim Ekranı
-Özellikleri-
Bir Hunter gibi oldukça kana susamış olmasa da,Sağlam ve Sıkı bir karakterdir.Kolay kolay pes etmeyen bir yapısı vardır.Zombi öldürmeyi çok severler.
-NOMAD-
Nomad Seçim Ekranı
-Özelikleri-
Diger oyuncularla direk çatışmalara girmemek ve daha çok zorunlu durumlar dışında ateş etmeyen dikkatli ve gözü açık bir karakterdir.Hızlı iyileşme özelligine sahiptirler.Nomadlar oyuna balta ile başlarlar.
-HUNTER-
Hunter Seçim Ekranı
-Özelikleri-
Katil. Deli. Sadist,Bu başlıkların tamamı Hunter sınıfı için geçerlidir.Eğer insan öldürmeyi seviyorsanız bu karakterle başlamalısınız.Tam bir ölüm makinası hızlı ve çevik bir yapısı vardır.
-SURVIVALIST-
Survivalist Seçim Ekranı
-Özelikleri-
Hayatta kalmayı seven maceraperest ve insanlara yardım etmeyi amaç edinen herkes bu karakteri sever.Zor kararlar vererek Banditleri ve Avcıları İnsanların hayatını korumak pahasına öldürebilir.Gerçek bir kahraman arıyorsanız işte bu size göre bir seçim.
-THE FACTIONLESS-
None Seçim Ekranı
-Özelikleri-
Ben kendi yolumu kendim çizerim kararsızım diyorsanız bu karakter size göre.(Yeni Eklendi.)
Notlar Ve Soru Cevap
-Breaking Point Modu Geliştirilmesi devam etmekte olan bir oyundur.
-Peki Ben Survivalist ile İnsanları Öldürsem Ne olur ? Humanist Puanlarınız düşer ve Kamuflaj kıyafetlerinizi giyemezsiniz.
-Oyunda Crafting Varmı ? Daha Geliştirilme Aşamasında.Ve Kapı Kilit sistemi eklendi.
-Oyun Hakkındaki Videolara Nerde Ulaşabilirim ?
HUmanis Sistemi ve Resmi Kanalları
-Oyunun ResmiWeb Sitesi Nedir ? 
-Oyunda Açıklar Var Ne Yapmalıyım ? Aynı Web sitesi üzerinden ''Bug Tracker'' Bölümünden bildirebilirsiniz.
-Oyunum Orjinal Değil Yinede Oynayabilirmiyim ? Hayır,Oyunda ArmaIII Oyuncu ID leri Her girişte Kontrol edilir.
-Oyunda Araç Bulamıyorum ? Oyuna giren herkes araç aramaktadır.Ve araç bulan oyuncular araçları Save yaparak saklamaktadırlar.Patlayan araçlar spawn olabilirler.
-Oyunda PVE yapabilirmiyiz ? Tüm serverlerde PVP geçerlidir.
-Oyunda Yorulma,Açlık ve Susuzluk Var mı ? Tabikide var çok hızlı koşmalarda yorulma,Karın gurultusunda Açıkma,ve Bildirimlerlede Susuzluk giderilmesi sağlanır.
-Zombiler AI ye sahip mi ? Zombiler sürekli geliştiriliyor.Ve kapıları açabiliyorlar.İleride düzeltilebilir.
Güncellenecek
Oyun Hakkındaki Tüm Bilgileri 

Launcher Sistemi
Oyunda Geliştirilmiş Launcher Sistemi Mevcuttur.Tüm İşlemleri kısayol yardımı ile yapabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.