alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
263
CS GO AK47 Kullanımı
Furkan K.
19 Aralık 2014 11:43
Arkadaşlar size bu konuda yardımcı olmak istedim yaklaşık 1.5 yıldır CS GO oynuyorum ve tüm fps oyunlarıyla haşır neşirim profesyonel olarak oynuyorum fps oyunlarını öncellike ak47 biliyorsunuz dikey tepmesi çok fazla sağa sola aim kayması az olan bir silah öncellikle cs go oyun içi maus ayarlarını en düşüge alınki aim kaymasını en aza indirebilesiniz 2.olarak Kaliteli bir fps oyuncu mausu kullanın benim kullandıgım logitechg402 tamamen fps oyunlarına özel bir maus 3.olarak silahı fazla taramadan kullanın eğer adama yakın mesafedeyseniz adamın kafasına deilde vücut ve ayak bölgelerine sıkarak hs atabilirsniz tepmeden dolayı uzaktaki kişiyede 3 mermi tarayarak 2 mermi tek tek atarak aynı şekilde sıkabilirsiniz soruları olanları cevaplıyabilirim.
eray e.
2 Ocak 2015 00:36
yanlıs yere yazmışsın burası arma 3 forumu dostum :D 
Yusuf A.
11 Ocak 2015 17:23
konu yanlış yerde taşınması gerekiyor
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 17:24
Dostum güzel açıklamışsın fakat konu yanlış yerde.