alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
1091
Grafikler olağanüstü
eray ö.
25 Nisan 2015 13:07

Grafiklerinden ve seslerinden bahsetmeye gerek bile yok diyebilirim. Mükemmel ötesi grafikleri mevcut ve sisteminiz sağlamsa hiçbir sıkıntı çıkmadan en yüksek grafiklerde oynayabiliyorsunuz. Sistemi düşük olanlar da rahatça oynayabilirler fakat ben bir önceki cümlemde en yüksek grafiklerde oynamaktan bahsettim. Aman yanlış anlaşılma olmasın. Evet genel itibarı ile Arma 3’e olmuş diyebiliriz. Arkadaşlarınızla birlikte satın alıp oynarsanız eğer daha çok keyif alacağınız kesin.

Bir nevi savaş simülasyonu gözüyle de yaklaşabilirsiniz oyuna. Geniş çaplı güzel bir oyun. Eleştirilecek pek bir yanı da bulunmuyor. Ayrıca şunu da ekliyeyim, Battlefield seven insanlar Arma’yı da sevecektir. 

Hasan Tunçer Y.
26 Temmuz 2015 15:49

oyun online mi?

Arda Y.
25 Ağustos 2015 19:01

İşte o yüzden oynayamıyorum :(     :)