alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
295
Helikopter DLC ve 1.34 Yükseltmesi Hk.
Ekin G.
26 Şubat 2015 23:39

4 Kasım itibari ile Helikopter DLC ve 1.34 sürüm yükseltmesi serbest bırakıldı.

Helikopter DLC'yi aktif etmek için ArmA içerisinden Configure>> Game menüsü altından uçuş dinamiklerini STANDART'dan çıkarabilirsiniz. Tüm ince ayrıntılar düşünülmüş. Daha önce Bohemia'nın Take On Helicopters için geliştirdiği uçuş dinamikleri ArmA III içerisine aynen aktarılmış.
Helikopter paketine sahip olmayanlar bu uçuş dinamiklerinden ve paket ile gelen helikopterlerin sürüşünden mahrum kalacaklar.
Helikopterler ile birlikte "Lifter" yani yük taşıma özelliği de geldi. Üstelik helikopter'in kenarlarında oturanlar rahatlıkla havadan kara birliklerine ateş desteği verebiliyorlar.
Aynı durum arkası veya üstü açık tekerli araçlar içinde geçerli.
Sonuç olarak güzel bir iş ortaya çıkmış. DLC paketi bulunmayanların şimdiden DLC paketini bu hafta sonuna kadar indirimli olarak almalarını öneririm.

Cevap bulunamadı.