alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
126
izlenim
eray ö.
31 Ocak 2015 12:50
Ve en son olarak Arma II oynamakta olan kişilere izninizle bir kaç şey söylemek ve bilgi vermek istiyorum.Eğer oyunu aldıysanız.Yani elinizde legal bir kopyası var ise,oyun zevkinizi ne yaptığını bilen insanlarla ve profesyonel oyuncular ile yaşamak isterseniz bana bildirmeniz yeterli.Kendi bünyemizde birliğimiz bulunmaktadır.Ve olgun simülasyon seven arkadaşları her zaman aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Birliğimiz Arma III ile yola devam edecektir.Yeni gelenlerin Arma III çıkınca yalnız kalıcaklarını düşünmelerini istemem.

Okuyanlara ve sabırla sonunu getirenlere teşekkür ederim.Umarım tatmin edici seviyededir.İlk oyun incelemem olduğu için fikir ve görüşlerinize açığım.Teşekkürler,iyi oyunlar.

İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 18:14
Dostum konulara en azından alıntıdır ibaresini koysan bence çok iyi olur :)
Umut Ş.
19 Şubat 2015 09:29
kendi server ınız var mı ?