alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
148
-Multiplayer-
eray ö.
31 Ocak 2015 12:45
Arma klasiğidir.(Örneğin ben Arma II'nin Single modunu bitirmeden balıklama daldım ve bir daha bırakamadım).Böyle koca haritalar ve geniş silah,araç opsiyonumuz varken olmaz ise olmaz heralde değil mi?

Peki ne var bu Mutliplayer modunda?

Taraflar şunlar var tahmin edebileceğiniz gibi NATO güçleri ve İran Kuvvetleri bunların yanında ise Yunan Direniş Güçleri(CIA tarafından eğitilen ve silahlandırılan birlikler) ve Limni adası sivilleri(Bunlar büyük ihtimal senaryo modunda İranlı Kuvvetler'in esiri olan halk ve Avrupayı suçlayan ama İran askeri gücünden de haz etmeyen sivil halk).Ayrıca size belirsiz ve güvenilir olmayan bir haber söyleyeyim bu araya yakışır bu çünkü;Aklınıza belki gelmiştir "E Ege'de geçiyor olay Türkiye'de var mı aksiyon?Ordumuz var mı?Bohemia'nın ana form sitesinde öneriler ve cevaplar kısmında gördüğüm Türkiye'nin olabileceği,olursa da İran tarafında evet NATO değil İran Kuvvetlerinin bir bölümü olarak (Bu olay üzerine oyun çevresinde bir çok teori ortaya atıldı meğersem İran Türkiye'yi işgal etmiş vs. gibi.) mevcut olabileceği hakkında söylemler bulunmakta.Formun yalancısıyım.

Multiplayerın görevlerine gelecek olursak;aslında bir sınır yok desem yalan olmaz.Çünkü mod yapan o kadar çok "fan" kitlesi var ki tahmin edemezsiniz.Her çeşit mod ve olanak mevcut.Ana konu bildiğiniz co-op çarpışmalar.Taraflardan birini seç.Bir gruba katıl yahut bölük komuta et ya da bölükte bir er ol bu sizlere kalmış.Tabi bunu 270 km² bir haritada ve onca araç ve ekipmanla yaptığınızı düşünürsek çoğu oyundan! kat kat eğlenceli ve bir o kadar da gerçekçi olacağı kesin.
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 18:08
Kesinlikle öyle. Oyun gerçekten çok büyük ve bir o kadar büyüklükte de modları var :)
Umut Ş.
19 Şubat 2015 09:48
katılıyorum kesinlikle. atlis life ve diğer life modları çok hoşuma gitti benim.