alexa
Arma 3
Arma 3, ikinci oyununun hikâyesinin geçtiği 2005 yılından yirmi beş yıl sonra 2030’larda geçiyor. NATO’nun zorlaması ile Ege Denizi’ndeki adalara çıkarma yapan askerler, doğudan gelen İran askerleri ile karşılaşmasını konu alan senaryolar boyunca, kişi aynen ilk iki oyunda olduğu gibi onlarca farklı araç ve yüzlerce farklı silahı birincil dereceden tecrübe etme şansına erişiyor. Arma 3 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
316
Sakın ama sakın
Berkan Ç.
17 Aralık 2014 19:49

Bu oyunda her insana güvenmeyin

Evet arkadaşlar dediğim gibi bu oyunda her insana güvenmeyin. Hırsızlık fazla oyunda (altis lifedan bahsediyorum). Arabalarınızı indikten veya bindikten sonra kitlemeye dikkat edin. Adamlar çok hırsızlık yapıyorlararabanızdan ayrılmayın çalıyorlar
Yiğit G.
21 Aralık 2014 22:39
zaten amaç hırsızlık değilmi

eren hasret ç.
21 Aralık 2014 22:52
amac bencede hırsızIık ama abartmadan :D
Yusuf Ö.
21 Aralık 2014 23:38
Gerçekten hayatı yansıtan bir oyun o yüzden oyunu oyun tadında oynamak gerekiyo o yüzden takılmayın bence öyle şeylere
Alp H.
22 Aralık 2014 00:14
Çok güzel bir oyun tam trollemelik :D (Ben olsam bende araba çalardım qwdA:SD )
Aytuğ B.
25 Aralık 2014 00:42
Berkan Ç.

Bu oyunda her insana güvenmeyin

Evet arkadaşlar dediğim gibi bu oyunda her insana güvenmeyin. Hırsızlık fazla oyunda (altis lifedan bahsediyorum). Arabalarınızı indikten veya bindikten sonra kitlemeye dikkat edin. Adamlar çok hırsızlık yapıyorlararabanızdan ayrılmayın çalıyorlar
arabanı çalıyorsa arkadan çıkar silahını ateş et, ölürse araban geri döner :D
Mertcan E.
25 Aralık 2014 17:42
bu gerçekte de böyle kitlemezsen çalarlar altis life'ın da amacı bu sorun yok demek ki :)
eray e.
2 Ocak 2015 00:37
on numara oyun amaç bu zaten :D
Mert emir k.
2 Ocak 2015 12:42
benım organlarımı çaldılar bikere :D bıde turk serverındeydı plois e söyledim çaldırmasaydın dedi :D .
Murat Ö.
9 Ocak 2015 11:33
oyun zaten bu sistem üzerine kurulu bazıları hırsız bazıları katil rpg olduğu için 
Ahmet Hakan G.
9 Ocak 2015 22:48
beyler 50000 lira kaptırdım :( :D ama onemli deil kolay kasılıo