alexa
Assassins Creed 3 ( PC )
Assassins Creed 3 Yepyeni karakterler, haritalar ve modlar gibi yeniliklerle güçlendirilmis çokluoyuncu sistemi sayesinde bugüne kadar gördügünüz en etkileyici Assassins çokluoyuncu deneyimi sizi bekliyor olacak. Assassins Creed 3 satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
287
Rehber
orkun e.
20 Aralık 2014 14:27
Göstereceğim Şeyler : 
_Geminizi Nasıl Geliştirirsiniz?
_(Orjinal Alanlar İçin)Life Scratcher Pack Kullanımı
_Ekstra Kıyafetlerin Nereden Giyileceği(Orjinal Alanlar İçin Ezio'nun Kıyafeti de Dahil)
_Avlanmak İçin Öneriler

Sormak İstediğiniz Şeyleri Söyleyin Elimden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışacağım. Hadi Başlıyoruz D 

Geminizi Nasıl Geliştirirsiniz?

Bunun Tek bir Yolu Var Oda Davenport Homestead'de,Frontier'de,New York ve Bostan'da Limanlar Var Adam ile Konuşup İstediğiniz Yere Gidiyor yada Naval Görevi Yapıyorsunuz ya Adamın Önünde Durduğu Tezgahın Sol Tarafında Bir Kitap Var Geminizi Oradan Geliştirebilirsiniz  Yalnız Çok Para Lazım Biriktirin Öyle Gidin  

(Orjinal Alanlar İçin)Life Scratcher Pack Kullanımı

Gelelim En Önemli Şeye!Bazı Arkadaşlar Bunun Neye Yaradığını Yada Nasıl Yapıldığını Bilmiyormuş Bende Anlatayım Dedim.Herhangi Bir General Store'dan Adamın Sağ Tarafında Duran Kitaptaki Crafting Kısmından Yapabilirsiniz Bunu.Crafting Kısmına Gelip "Special Items "Bölümünden Yapabilirsiniz Hatta Washington ve Lincoln'ün Kılıcınıda Yapabilirsiniz(Önemli:Bunları Yapabilmeniz İçin Bütün Artisan'lara(Demirci,Çiftçiler,Oduncu vb...) İhtiyacınız Var).Bu Pack İle Ok Sayınızı 16,Mermi Sayınızı 40 a Çıkarabilirsiniz,Aynı Anda 2 Silah Taşıma,Tripmine Sayınızı(Ben Pek Kullanmadığım İçin Maksimum Sayıyı Bilmiyorum),Poison Dart Sayısını Arttırabilirsiniz Burası Çok Önemli!! Ben de Yaşadım Bu Sorunu İnternet dede Araştırdım Herkes de Var Bu sorun Rope Dart Sayısı Artmıyor Bu Oyundaki Bir Bug ve Henüz Bir Çözüm Yok Ubisoft Daha Bir Patch Çıkarmadı Bunun İçin Bazen Çift Silahta da Bug Olabiliyor Ama Sonradan Düzeliyor Benim Önerim Rope Dart İçin Kapasiteyi Arttırmayın Patch Çıkarsa Mağdur Olmazsınız(Ben Mağdurum  ).Bu Arada Gene Special Items Kısmından Yeni Tabancalar da Üretebilirsiniz Ben Size Royal Pistol'u Şiddetle Tavsiye Ederim 2 Kere Ateş Edebiliyor Arka Arkaya(Aynı Anda Değil!) Bide Ondan 2 Tane Taktınız mı Belinize Süper Oluyor  Kılıç Olarak ta Eğer Lost Mayan Ruins Görevi Sizde Yok İse (DLC İle Geliyor) Captain Kidd'in Kılıcına Erişiminiz Yok Demektir ve Eğer Şöyle Düşünüyorsanız "Ben Marketteki Bu Kılıçları Kullanmam Farklı ve Güzel Bişey Lazım" Tam Size Göre İki Kılıç Var : Washington ve Lincoln'ün Kılıcı Bu iki Kılıç Gerçekten Güzel Bende Captain Kidd'in Kılıcıda Var ama Ben Gene Washington'ın Kılıcını Kullanıyorum. 

Ekstra Kıyafetlerin Nereden Giyileceği(Orjinal Alanlar İçin Ezio'nun Kıyafeti de Dahil)

Eveeet Gelelim Bir Diğer Konumuza!Şimdi ACIII İle ilgili Birçok Konuda Gördüm "Arkadaş Biz Bu kıyafetleri Nerelerden Giyiyoruz" Diye.Davenport Homestead 'de Achilles'in Evindeki Gizli Bölmeyi Hatırlıyorsunuz Sanırım? O Bölmeyi Kullanıp Köşkün Bodrumuna İniyoruz Ve Burada Prisoner Outfit,Altaïr Ibn-La'Ahad's Outfit,(Eğer Bütün Cpt Kidd Görevlerini Tamamlarsanız Açılacak)Cpt Kidd's Outfit,Captain of The Aquila Outfit,Colonial Assassin Outfit Bunlar Bizim Sequance 5 te Ratohnhaké:ton(Connor)'un Assassin Outfit'i İlk kez Giydiği Zaman Ki Yerdeki Askılıklarda Asılı Olacak.Birde 4-5 Tane Daha Outfit Var Bunlar Ratohnhaké:ton'un Assassin Outfit'inin Farklı Renkelere Boyalı Halleri(New York Outfit,Boston Outfit,Philadelphia Outfit vb...)Bunları da Herhangi Bir General Store'dan Bulabilirsiniz Birde benim Size Bir Balta Önerim(Ağır Silah Olarak) : Boardin Axe Kesinlikle Çok İyi Görünüm Olsun Kullanımı Olsun , Diğerlerine Göre de Biraz Daha Hızlı Zaten Bunu Sizde Fark Edersiniz  

Avlanma İçin Öneriler

Geldik Son Konumuza!Avlanma Bu Oyunda Çok Önemlidir.Buraya Dikkat Hayvanları Nasıl Yakaladığımız Çok Önemlidir.SAKIN Tabanca,Rope Dart,Poison Dart,Tripmine Falan Kullanmayın Avın Değerini Düşürür Deriye Zarar Verir.Benim Size Önerim Ok yada/ve Bıçak Kullanın Bu Sizin Tercihiniz  Benden Size Avlanma Tavsiyeleri ;
_Ağaçlarda Dolaşın Dalda Otururken Aşağıya Yem Atın Hayvan Yemi Yerken Atlayın Üzerine/Ok İle Öldürün Yada Hayvanların Geçmesini Bekleyebilirsiniz  
_Eğer "Ben Yakalanmam" Diyorsanız Çalılardan Hareket Edin Ve Yem Bırakıp Hayvanların Gelmesini Bekleyin Gelincede Öldürürsünüz  
_Eğer "Arkadaş Ben Bunlarla Uğraşamam Benim Asker Öldürmem Lazım" Diyorsanız (  ) Snare Denilen Aleti Kullanabilirsiniz, Bir Bölgeye Yem Bırakın Snare Aletini Seçip Kurun 5-10 dakika (Belki Daha Az) Sonra Aynı Bölgeye Geldiğinizde Bir Tavşan Yakalamış Olabilirsiniz  
_"Ben Kolay Av İsterim" Diyorsanız da Eminim Görmüşsünüzdür Bazı Ufak Çalıların Üzerinde,Göl/Nehir Kıyılarında Bir Büyüteç İşareti Var Onun Yanına Gidip "E" 'ye Basarsanız Size Haritanızda O Hayvanın Yerini Gösterecek Sizde İster Önüne Geçip Pusu Kurun , İster Ağaçlardan Gidip Üzerine Atlayın Bu Size Kalmış  

Konumuz Bitti! Eğer Öğrenmek İstedikleriniz , Çözüm Bulamadığınız , "Ben Şunu Bir Türlü Yapamıyorum" Dediğiniz Şeyler Var İse Yorum Olarak Yazın Ben De Elimden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışacağım
Cevap bulunamadı.