alexa
Assassins Creed 3 Special Edition ( PC )
Assasin’s Creed 3 Special Edition paketinde ise extra görevler ve online oyunda, extradan farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde başlayan bu isyan ateşi, oynarken sizleri de yakacak diyebiliriz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
116
Cesur yeni kahraman
eray ö.
26 Nisan 2015 15:31

Bir Mohawk olan Connor, yaşadığı toprakların “Yeni Dünya” olarak tarihe geçtiğini bilmeden yaşıtları olan çocuklarla oynayarak gününü geçirmektedir. Bir gün Charles Lee adında bir adamla karşılaşır ve bu yeni düzende onun da hayatı büyük bir değişime uğrar. Köyünü ve annesini kaybettikten bir süre sonra eğitim almak için eski bir suikastçı olan Achilles’in yanına yerleşir ve burada bir suikastçı (assassin) olmayı öğrenir.

Elbette bunu “Kolumda bir altın bilezik olsun” mantığı ile yapmaz. Connor’ın amacı köyünü ve bu süreçte annesini katledenlerden, özellikle Charles Lee’den intikam almaktadır. Bu yolun onu bir ulusun yeni bir ülke kurmasına yardım etmeye kadar götüreceğini bilmeden hem de.

Hikaye konusunda sizlere çok fazla bilgi vermek istemiyorum. Nitekim oyunun şimdiye kadar çıkmış olan videolarından ön hikayede neler döndüğünü anladınız, elbette bir de bunun arka planı var ki o tamamen ayrı bir olay. 

Cevap bulunamadı.